Press "Enter" to skip to content

Vokų tipai – susipažinkite

Šiais laikais vis daugiau žmonių asmeniškus sveikinimus mylimam žmogui siunčia ne SMS pavidalu, tačiau atvirute, laiškais, kuriuose ranka rašyti žodžiai paliečia širdį. Tai yra tikrumas, kuris žavi. Galiausiai, nesvarbu, kuriame pasaulio krašte yra Jūsų mylimas žmogus – pašto ir kurjerių paslaugos šiuo metu yra labai plačios.

Žinoma, siekiant, kad atvirukas, laiškas pasiektų gavėją – pirmiausia jį reikia tinkamai įpakuoti. Tam geriausiai tinka vokai. Jų pasirinkimas yra labai platus.

Aptarsime pagrindinius tipus, kurie galbūt padės Jums geriau suprasti – kuo vienas modelis skiriasi nuo kito.

Pirmiausia siūlomi storesni vokai, kurie yra skirti ne tik atvirukams, tačiau ir siuntiniams bei dokumentams. Džiugu, kad šio dydžio vokų pasiūla yra labai plati, tad kiekvienas gali rasti jam tinkamo dydžio priklausomai nuo to – kokia bus siunta. Taip pat tokie vokai gali turėti oro apsaugą. Ją siūlome rinktis net ir tokiu atveju, kai siunčiamas tik atvirukas. Oro apsauga gali padėti išsaugoti Jūsų turinį. Žinoma, kai siuntai nereikia toli keliauti – tinka ir paprasti vokai, be apsaugos, tačiau kai kelionė laukia ilga – papildomas voko apsaugojimas tikrai yra geras pasirinkimas.

Taip pat kitas dėmesio vertas tipas yra Kurjeriniai (polietileniniai) vokai su klijuojama juostele atsparūs drėgmei. Nors taip pat dažniausiai rekomenduojami tokiu atveju, kai siuntos laukia ilga kelionė, tačiau dėl dažnos drėgmės mes geriau siūlome rinktis tokius vokus visiems. Žinoma, kai siunčiamas tik mažas laiškas, atvirukas, dažniausiai nesinori pirkti didelio voko. Tai yra suprantama. Tačiau galima rasti ir mažesnių matmenų vokų. Juos geriausia yra įsigyti patikimose prekybos vietose. Dažniausiai tokie vokai parduodami ir vienetais, ir dideliu kiekiu, tad rinkitės variantą, kuris Jums labiausiai tinka, nes nuo to dažniausiai kinta ir kaina.

Dar viena opcija yra Kraft praplatėjantys vokai pagaminti iš tvirto popieriaus. Jų gramatūra yra 130 g/m². Dažniausiai papildomai su su klijuojama juostele, kuri pagreitina voko užklijavimą. Visų minėtų tipų vokus galima įsigyti internetu iš el. parduotuvės vokucentras.lt.

Dažnas tipas yra ir lipnūs vokai, kurie dažniausiai skirti siųsti:

  • Dokumentus;
  •  Lydraščius;
  •  Sąskaitas;
  • Laiškus.

Jie taip pat tinka ir priklijuojant prie dėžės, kurjerinio voko, ar kito siuntinio.

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *