Press "Enter" to skip to content

Tralas Klaipėda patarimai: kaip paruošti automobilį ilgesnei kelionei?

Daugybė žmonių automobiliu leidžiasi į ilgas keliones atostogų metu, kai reikia nuvykti į tolimą tašką ar keliaujant darbo reikalais. Tai patogi transporto priemonė, tačiau, kad kelionė būtų sėkminga, labai svarbu jai pasiruošti ir tinkamai suplanuoti. Kitaip pačioje netikėčiausioje kelionės vietoje gali tekti ieškoti, kur artimiausias tralas Klaipėda ir techninės pagalbos paslaugos.

Kaip pasiruošti kelionei?

Jeigu norite, kad kelionė būtų be trukdžių ir nesibaigtų netikėtai, visuomet pasirūpinkite auomobilio paruošimu. Pirmiausia, reikėtų patikrinti visus skysčius ir įvertinti, ar nereikia jų pakeisti, ar jų yra pakankamas kiekis. Tai reiškia, kad reikia patikrinti langų skysčio, antifrizo talpas ir įsitikinti, kad viskas atitinka normas.

Taip pat svarbu patikrinti tepalų lygį ir juos pakeisti arba papildyti, jeigu tai reikalinga. Jeigu tepalų trūksta, ilgoje kelionėje rizikuojate patirti automobilio variklio gedimus, o tai gali nulemti, kad kelionė baigsis ir teks vykti į autoservisą.

Taip pat svarbu patikrinti padangų slėgį, automobilio šviesas, akumuliatorių. Prieš ilgesnę kelionę taip pat rekomenduojama pasitikrinti ir važiuoklę, stabdžius, diržus. Visa tai patikrinę, būsite ramūs, kad kelionei esate pasiruošę ir joje neištiks netikėtų situacijų.

Kada ieškoti tralo?

Visgi, net ir tinkamai pasiruošus kelionei, kartais pasitaiko atvejų, kurių suplanuoti neįmanoma. Kelionėje ištinka įvairių netikėtumų ir nesklandumų, kuriuos įveikti gali padėti tralas Klaipėda ar kitame mieste esanti techninė pagalba. Pavyzdžiui, jeigu važiuojant automobilis užgeso, neužsiveda, tokiu atveju geriausia skambinti visą parą pagalbą teikiančiai įmonei.

Taip pat tralas bus reikalingas jeigu nutiko eismo įvykis ir automobilį reikia nutempti į artimiausią autoservisas ar aikštelę. Tokiu atveju ne tik automobilius, bet ir jo keleiviai bus nuvežti į reikiamą vietą. Taip tralo paslaugos gali būti ne tik susijusios su nutempimu, bet ir kitokia pagalba. Pavyzdžiui, atvykę darbuotojai gali pakeisti ratą, atrakinti automobilį, užvesti jį ar netgi pristatyti degalų, jeigu kaip tik kelionėje jie baigėsi, o iki degalinės pėsčiomis eiti užtruktų daug laiko.

Kiek kainuoja tralas?

Labai dažnai vairuotojai neteisingai mano, jog tralo paslaugos yra labai brangios, todėl pirmiausia ieško pagalbos draudimo bendrovėje. Iš tiesų tralas Klaipėda kainuoja keliasdešimt eurų. Tai yra nedidelė kaina už kokybiškas ir operatyvias paslaugas. Vairuotojai dažniausiai renkasi ieškoti tralo privačiai todėl, kad darbuotojai atvyksta labai greitai ir suteikia profesionalią pagalbą. Tuo tarpu skambinant dėl techninės pagalbos iš draudimo bendrovės, gali tekti ilgai laukti tralo, o kitais metais nustebti, jog draudimo polisas pabrango būtent dėl to, kad naudojotės techninės pagalbos kelyje paslaugomis. Daugiau informacijos – Traldova.lt.

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *