Press "Enter" to skip to content

Profesionali augintinių sveikatos priežiūra – drvet.lt

veretinaras
Photo by Mikhail Nilov on Pexels.com

Tikriausiai niekas neprieštaraus, jog augintinis kartais tampa ne tik geriausiu draugu, bet ir pilnaverčiu šeimos nariu. Todėl ir pasirūpinti juo reikėtų atitinkamai. Tuo labiau, kad dažnai gyvūnai negali pasakyti ar kažkaip parodyti, jog skauda. Ypač, jeigu tai nėra kritinė situaciją ir skausmą dar galima kentėti. Dėl ko apsilankymas pas veterinarus neretai būna jau tik susidūrus su rimtesnėmis problemomis. Nors tą reikėtų daryti periodiškai. Ką skatina ir ši klinika, kuri siūlo ne tik aukščiausios kokybės paslaugas, bet ir specialius planus. Su jais rūpintis mylimais augintiniais bus žymiai paprasčiau, kadangi už apsilankymą papildomai mokėti nereikės.

Kaip dažnai reikėtų pasitikrinti?

Tai labai priklauso tiek nuo konkretaus augintinio sveikatos būklės, tiek ir nuo amžiaus. Jauniems gyvūnams gali pilnai pakakti ir vieno karto per metus. Todėl toks apsilankymas gali puikiai būti suderintas su periodiniais skiepais. Tačiau jau vidutinio amžiaus arba vyresni augintiniai turėtų būti apžiūrimi du kartus per metus. Bent jau taip rekomenduoja bei savo planuose siūlo klinika drvet.lt. Aišku, kiekvienas atvejis labai individualus, todėl geriausia nuspręsti pasitariant su veterinarijos specialistais. Jeigu didesnių problemų ar rizikų nėra, tuomet ir specifinių tyrimų ar papildomų apžiūrų tikrai nereikės. Tuo labiau, kad gyvūnams reikalingas ir elementarus nagų kirpimas. Kuo daugelis šeimininkų savarankiškai tikrai neužsiima ir keliauja į kliniką.

Kiek kainuoja tokios paslaugos?

Kartais gali atrodyti, jog veterinarijos paslaugos pakankamai brangios. Todėl kiekvienas apsilankymas bei papildomas tyrimas reikš nemažas išlaidas. Tačiau taip tikrai nėra. Tuo labiau, kad kai kurios klinikos, pavyzdžiui drvet.lt, siūlo specialius planus. Kur sumokėjus metinį mokestį pagrindines paslaugas galima gauti visiškai nemokamai. Todėl prieš kiekvieną apsilankymą tikrai nereikės nerimauti dėl būsimų išlaidų. Be to, šiomis dienomis taikoma ir labai aiški kainodara. Todėl dar prieš vizitą galima pasidomėti bei sužinoti, kiek galėtų kainuoti viena ar kita paslauga. Dažniausiai ši informacija skelbiama veterinarijos klinikų internetinėse svetainėse. Todėl gera augintinio savijauta tikrai nereiks didelių investicijų.

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *