Press "Enter" to skip to content

Polikarbonatas – namų projektams. Idėjomis dalinasi meistras

Plastikas yra ta medžiaga, kuri kasdien leidžia mums kurti labai įvairius projektus. Nieko keisto, kad jis labai plačiai naudojamas daugelyje sferų ir tuo pačiu, kad jis padeda sukurti labai įvairius projektus, kurie tarnauja daug metų.

Itin dideli lakštai, kurie gali būti naudojami tiek namų remonto metu, riek lauke – polikarbonatas. Daugelis sutiktų, kad polikarbonato lakštai padeda įgyvendinti net ir netradicinius projektus. Svarbiausia – gana pigiai. Apie jų galimybes pasakoja specialistas Kasparas.

Gera kaina

Pirmiausia Kasparas akcentuoja gerą kainą, kuri dažnai ir skatina rinktis šią medžiagą labai įvairiems projektams atlikti.

„Ypač dažnai iš polikarbonato yra daromi šiltnamiai. Jie atrodo puikiai ir tarnauja daug metų. Svarbiausia, kad polikarbonato plokštė gali būti pjaunama taip, kaip reikia. Tuomet svarbu tik pasidaryti geros kokybės rėmą. Vėliau polikarbonatas kas kelis metus, kas 10 metų – gali būti keičiamas. Taip ir daro dažnas lietuvis“, -pataria specialistas.

Tik verta šiltnamiui rinktis storesnius lakštus, kurie yra atsparesni aplinkos poveikiui ir tarnauja kur kas ilgiau.

Plačios galimybės

Polikarbonatas labai puikiai tinka ir labai įvairioms stoginėms. Pavyzdžiui, kai reikia stogelio virš namų durų arba stoginės po kuria bus laikoma transporto priemonė. „Bene pats svarbiausias privalumas, kad tokios plokštės labai lengvai yra pjaunamos, koreguojamos pagal poreikius. Tokiu atveju galima pirkti didelius lakštus ir tuo pačiu išpjauti tokias, kokių reikia“,- pasakoja specialistas.

Lengva montuoti

Kad ir kokia idėja bus sugalvota – svarbiausia, kad ją įgyvendinti tikrai nebus sunku, kadangi tokios plokštės labai lengvai yra prikalamos arba prisukamos su varžtais. Svarbiausia yra rinktis tinkamo storumo polikarbonato plokštes ir tuo pačiu gerus kokybės varžtus, kurie garantuoja ilgaamžį projektą, kuris metų eigoje beveik nekeis savo kokybės bei funkcionalumo.

Jeigu ieškote tikrai labai geros kokybės polikarbonato – galite jį įsigyti https://e-heliopolis.lt/ prekybos vietoje. Pasiūla plati, kaina gera, o nemokamos konsultacijos dažniausiai padeda kur kas greičiau rasti tai, ko reikia bet kokiems projektams. Įgyvendinkite savo idėjas su profesionaliomis medžiagomis.

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *