Press "Enter" to skip to content

Patogiausia ir paprasčiausia kapavietės priežiūra – kapo dengimas granito plokštėmis

Mirus artimajam lieka kapas. Jo priežiūra dažniausiai tenka artimiesiems. Vieni šio darbo imasi mielai ir nori kapavietę laikyti nuolat tvarkingą, kur gali atvykti laiks nuo laiko pabūti ramybėje bei tyloje. Kita dalis artmųjų galbūt gyvena užmiestyje ar kitoje šalyje ir negali ar tiesiog neturi galimybių dažnai lankyti kapavietės, kas labai apsunkina jos priežiūrą ir nuolatinį tvarkymą. Būtent dėl tokių priežasčių kapaviečių tvarkymo meistrai ir sugalvojo tam išeitį. Tai – kapo dengimas granito plokštėmis. Šis būdas yra vienas tinkamiausių, kai norima ne tik gražaus, bet ir kokybiško bei ilgalaikio sprendimo, kaip išlaikyti tvarkingą kapavietę.

Jeigu ir Jums teko domėtis, kaip sutvarkyti kapavietę, kuriai reikia kuo mažiau priežiūros, tikriausiai būsite jau ne vieną straipsnį perskaitę, kad būtent kapo dengimas granito plokštėmis gali padėti Jums praleisti kuo mažiau laiko kapo priežiūrai, o geriau tas minutes skirti maloniems prisiminams apie mirusįjį ar daugiau laiko skirti patiems artimiausiems, dar likusiems gyviems. Aišku, kad ir kokį būdą pasirinksite, kaip dekoruoti ir reguliariai, ar tik esant būtinybei, nuvykti patikrinti kapavietę, viskas yra labai individualu. Kiekvienas pasirinkimas kapų priežiūroje yra tvarkančio asmens reikalas. Visi turime ir skirtingus skonius, pagal kuriuos vieni mėgsta tamsias spalvas kapo tvarkymui, kitiems artimesnės šaltos ir tamsios spalvos ir pan. Svarbiausia vieningai sutarti, kad visi tvarkantys artimųjų kapus siekia ne tik gražaus estetinio vaizdo, bet taip pat ir kokybiško bei kartu ir ilgalaikio rezultato.

Tenka pripažinti, kad kapo dengimas granito plokštėmis taip pat laikomas vienu ne tik ilgaamžiškiausių sprendimų kapo priežiūrai, bet taip pat ir vienu brangiausių. Taip yra dėl to, jog kainą sudaro ne tik pačios plokštės įkainis, bet dar įskaičiuojamas ir kapavietės įrengimo darbas, kurio įkainojimas priklauso nuo aplinkos: vietos reljefo, kapo prieinamumo, taip pat daugelio kitų dalykų. Be medžiagų šio metodo įrengimo kainai įtakos turi ir tai, kurioje vietoje randasi kapavietė, nes labai svarbu, kokiu atstumu teks nešti sunkią plokštę. Vis dėl to savo kainos šis būdas yra vertas, nes tai – paprasta ir labai patogu.

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *