Press "Enter" to skip to content

Paprasti ar išskirtiniai prezervatyvai Durex, ką rinktis?

Tai viena iš populiariausių apsaugos priemonių, kuri veikia itin efektyviai. Ir nors visi šie gaminiai atlieka tą pačią funkciją, tačiau savo savybėmis jie gali labai skirtis. Ir šiomis dienomis galima rinktis iš tikrai plataus jų asortimento. Pradedant nuo įprastų ir baigiant tikrai išskirtiniais produktais, kurie skirti suteikti dar daugiau malonumo arba išskirtinių pojūčių. Aišku, kiekvienas gali nuspręsti, ko norisi labiausiai arba ką labiausiai mėgsta. Tačiau kažkurio vieno varianto kaip geriausio išskirti būtų neįmanoma. Tuo labiau, kad tikrai naudinga bei įdomu ir paeksperimentuoti bei taip pasimėgauti naujais potyriais. Todėl sprendžiant pasirinkimo dilemą geriausias variantas būtų tiesiog pabandyti skirtingus variantus.

Ar saugu eksperimentuoti?

Dažnai apie tai netgi nesusimąstoma, kadangi gana natūralu, jog visi parduodami produktai yra saugūs bei juos galima naudoti. Net jeigu norisi išbandyti ir kažką visai neįprasto. Tuo labiau, kad tokių variantų yra pakankamai nemažai. Tiesa, nors tokie prezervatyvai Durex bus tikrai saugūs, tačiau kai kurie nežinomų gamintojų arba iš neaiškių prekybos vietų įsigyti produktai gali ir nebūti tokie patikimi. Todėl geriausia būtų rinktis tiek žinomus gamintojus, tiek ir patikimas prekybos vietas. Nors šiomis dienomis paprasčiausia būtų apsipirkti internetu, kur galima rasti ne vieną šioje srityje besispecializuojančią parduotuvę. Tuo labiau, kad ir pasirinkimas ten bus žymiai didesnis nei įprastose prekybos vietose.

Kodėl verta pirkti daugiau?

Tikrai nebus naujiena, jog perkant didesnį kiekį galima kažkiek sutaupyti. Todėl ne išimtis bus ir prezervatyvai Durex, kurie netgi būna parduodami didesnėmis pakuotėmis. Tačiau perkant didesnį šių apsaugos priemonių kiekį galima sutaupyti ir dar daugiau. Ypač, jeigu juos įsigysite internetu, kur ne tik didesnis pasirinkimas, bet ir siūlomos didesnės nuolaidos. O kartu ir draugiškesnės kainos. Tuo labiau, kad neretai šių produktų reikia gana dažnai, todėl turėti didesnį kiekį bus naudinga ir šiaip. O geriausiai įsitikinti, jog tikrai apsimoka taip pirkti, galima palyginus kainas prekybos centruose bei internete, kur galima įsigyti didesnius kiekius.

Prezervatyvai.net parduotuvę Vilniuje rasite adresu: P. Lukšio g. 2

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *