Press "Enter" to skip to content

Paauksuoti auskarai – pasirinkimas elegantiškam stiliui

paauksuoti papuošalai

Papuošalai yra labai svarbi mūsų stiliaus dalis. Jie tinka pačiomis įvairiausiomis progomis ir prie skirtingų stilių. Auskarai yra vienas dažniausių pasirinkimų ir kai ieškoma tikrai kokybiškos dovanos. Paauksuoti auskarai – klasika dvelkiantis pasirinkimas, kuris niekada neišeis iš mados. Tačiau ar žinojote, kaip tinkamai pasirinkti ir derinti auskarus?

Kokie auskarai tinka Jums?

Auskarų pasirinkimas yra labai platūs. Įvairūs pardavėjai ir juvelyrai siūlo daug skirtingų gaminių, tas išsirinkti gali būti kartais ir labai sudėtinga. Auskarų gali būti įvairių formų, stilių ir dydžių. Tačiau svarbu žinoti, kad geriausiai atrodysite, kai pasirinksite būtent Jums tinkamus auskarus. Vienas iš būtų pasirinkti teisingai, žinoti, kokie auskarai tinka skirtingiems veido tipams.

    • Apvalus veidas. Ar Jūsų veido tipas yra apskritimas? Jeigu Jūsų veidas yra apvalus, Jums geriausiai tinka tokie auskarai, kurie suteiks Jūsų veidui kiek ilgesnės formos. Todėl tokio veido tipui dažniausiai puikiai tinka ilgi auskarai, taip pat kvadrato ar trikampio formos auskarai. Galima rinktis ir labai masyvius auskarus, kurie patrauks dėmesį.

    • Pailgas veidas. Jeigu Jūsų veidas yra pailgas, Jums kaip tik reikėtų vengti ilgų kabančių auskarų. Kitaip dar labiau optiškai prailginsite veidą. Pailgam veidui labai tinka apvalių formų auskarai. Pavyzdžiui, klasikiniai paauksuoti auskarai burbuliukai. Taip pat puikiai derės nedideli užsegami auskarai.

    • Kvadratinis veidas. Jeigu Jūsų veido formos labai griežtos, tuomet Jums reikėtų rinktis apvalesnių formų auskarus. Pavyzdžiui, prie kvadratinio ar trikampio veido labai gražiai dera auskarai burbuliukai, paauksuoti auskarai su lankeliais, nedideli perlo auskarai. Taip pat  lašo formos auskarai. Jie yra apvalesnių formų, todėl sušvelnins veido formas ir taip padės sukurti nepriekaištingą stilių.

Prie ko derinti auskarus?

Kaip ir bet kokie paauksuoti papuošalai, taip ir paauksuoti auskarai turi būti derinami su kitais. Tik taip sukursite nuosaikų ir iš tiesų stilingą įvaizdį. Pavyzdžiui, jeigu renkatės paauksuotus geltono aukso papuošalus, geriausiai derinti tos pačios spalvos juvelyrinius dirbinius. O jeigu norite, kad geltona ir balta spalva derėtų tarpusavyje, geriau rinktis tokius papuošalus, kurie jau pagaminti taip, o ne bandyti skirtingas spalvas derinti patiems.

Auskarai įprastai yra derinami prie kaklo papuošalų, taip pat apyrankių ir žiedų. Geriausia, jeigu kaklo papuošalai ir paauksuoti auskarai būti to paties rinkinio arba atitiktų vienodą stilių. Taip atrodysite stilingai ir bus lengviau derinti papuošalus prie aprangos.

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *