Press "Enter" to skip to content

Nestandartiniai virtuvės baldai – į ką atkreipti dėmesį?

Kurdami namus visada stengiamės, kad viskas būtų patogu, funkcionalu, patikima, kokybiška bei patrauklu akiai. Kaip matote, kriterijų nemažai, tad tam, kad visus juos išpildytumėte tenka nemažai paplušėti renkantis, kas pagamins baldus.

Kiekvienuose namuose ypač svarbi yra virtuvės erdvė, todėl jai reikia skirti ypatingą dėmesį. Gerai, kad šiais laikais galima susikurti tokius baldus, kurie tiks būtent Jūsų erdvei. Nestandartiniai virtuvės baldai yra kuriami pagal kliento poreikius, norus, finansines galimybes, vyraujančias madų tendencija, norimas medžiagas, išdėstymą bei funkcionalumą.

Kodėl yra svarbu, kad projektuojami virtuvės baldai atitiktų Jūsų poreikius? Juk būtent šioje namų erdvėje praleidžiame nemažai laiko. Virtuvėje ne tik valgome, geriamą kavą, plepame ir diskutuojame, bet gana dažnai ir kviečiame užsukti draugus. Tad virtuvė gali atlikti ir reprezentacinę funkciją. Taigi Jūsų virtuvė privalo būti praktiška bei patogi.

Kiekvieni namai yra ypatingi. Žinome, kad savo būstą norite susikurti tokį, kuriame bus gera gyventi, visada norėsis sugrįžti ir pasikviesti artimuosius bei draugus. Dėl to būtina atkreipti dėmesį, kaip Jums bus suprojektuoti bei pagaminti nestandartiniai virtuvės baldai. Gamintojas yra labai svarbu. Jį rinkdamiesi pasižvalgykite į jau atliktų darbų galeriją, galbūt rasite tai, kas patinka, gal „užkabins“ viena ar kita idėja ar spalvų koloritas.

Statistika byloja, kad nestandartiniai virtuvės baldai dažniausiai yra gaminami kiek daugiau nei mėnesį laiko, kartais tai gali trukti iki dviejų mėnesių. Viskas priklauso nuo projekto sudėtingumo ir kitų niuansų. Tad tinkamai susiplanuokite laiką, kad preliminariai žinotumėte, kada Jūsų namuose bus sumontuotas naujas virtuvės komplektas. Dėl to su gamintoju yra pasirašoma bendradarbiavimo sutartis, kurioje šis terminas ir bus įvardintas.

Atkreipkite dėmesį, kokia bus naudojama furnitūra Jūsų baldų komplektui. Rinkoje dažniausiai dominuoja Italijos, Austrijos, Vokietijos bei Turkijos gamintojų baldinės plokštės. Priklausomai nuo to, kokių spalvų bei tekstūrų norėsite, jas galėsite išsirinkti virtuvės baldų matavimo metu. Gamintojai gali pasiūlyti platų asortimentą, tad tikrai nekils keblumų renkantis.

Nestandartiniai virtuvės baldai gali būti tiek modernūs, tiek ir klasikiniai. Svarbiausia, kad būtų patenkinti kliento poreikiai bei įgyvendintas patogumas naudotis baldais.

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *