Press "Enter" to skip to content

Medicininiai drabužiai moterims ir 2023-ųjų metų spalva „Viva Magenta“

Pantone spalvų institutas  sukūrė edukacinę programą ir pavadino ją “metų spalva” (angl. Pantone Color of the Year).  Edukacinė programa startavo 1999 m., siekiant įtraukti dizaino bendruomenę ir viso pasaulio spalvų entuziastus į pokalbį apie spalvas. Institutas norėjo atkreipti dėmesį į kultūros ir spalvos santykį. Kiekvienais metais  daugybė žmonių visame pasaulyje laukia metų spalvos paskelbimo . 

Būkite ryškūs šiais metais 

Institutas pasakoja, apie Pantone 2023 metų spalvą – „Viva Magenta“:  „tai raudonos ir mėlynos spalvų mišinys. Šiais metais ši intensyvi spalva bus plačiai naudojama pramoninio dizaino ar drabužių dizaino srityse“.

Tai prabangi ir galinga spalva!  Ji ryški, jausminga, džiaugsminga. Kai kurie prekiniai ženklai suskubo keisti savo logotipus, nes ši šilta spalva išryškina prekės ženklą. „Viva Magenta“ – energinga ir žaisminga raudona. Derinkite „Viva Magenta“ su kitomis rožinėmis ir ar raudonomis spalvomis, kad sukurtumėte sodrią ir žavią estetiką. 

Galite kurti kontrastą naudodami šviesesnius tonus ir leisdami ryškiai Magentai išsiskirti. Tai padės sukurti vizualinę hierarchiją. Galite sušvelninti „Viva Magenta“ derindami ją su prislopintais žemiškais atspalviais, tokiais kaip smėlio ar cinamono ruda.  Kodėl nepasilenkus į tai ir nesukūrus drąsios spalvų paletės, derinant ją su neoninėmis spalvomis?

Medicininiai drabužiai moterims  

Apie spalvų tendencijas medicininės aprangos pramonėje ir moteriškus drabužius pasakoja įmonės „Baltas Stilius“ vadovė Loreta Tiagun:

„Svarbu pažymėti, kad medicininės aprangos spalvas dažnai lemia ligoninės ar sveikatos priežiūros įstaigos nuostatai ir protokolai. Spalvos gali būti naudojamos įvairiems tikslams, pavyzdžiui, nurodant personalo pareigas, patalpos plotą arba procedūros tipą.  Sveikatos priežiūros pramonėje tam tikros spalvos tradiciškai siejamos su konkrečiais vaidmenimis ir funkcijomis, t.y jos gali padėti nustatyti darbuotojo vaidmenį, skyrių sveikatos priežiūros įstaigos viduje. 

Tradiciškai taip buvo susiklostę, kad medicininiai drabužiai moterims, tiek vyramsbūdavo balti,  mėlyni ar žali, nes būtent tos spalvos yra laikomos lengvai valomomis ir lengvai atpažįstamomis spalvomis. Pastaraisiais metais spalvų naudojimas medicininių drabužių pramonėje pastebimai keičiasi – medicinos priežiūros specialistai tapo liberalesni, atviresni pačios aprangos ir spalvų atžvilgiu. Ypač medicininiai drabužiai moterims darosi ryškesni, margesni, įvairesni. Spalvos naudojamos aktyviau, lanksčiau. 

Sakyčiau, kad „Viva Magenta“  spalva dar nėra itin dažna medicininės aprangos spalva, nors ji tikrai naudojama tam tikrose srityse. Pavyzdžiui, kai kuriose ligoninėse – dėl ryškumo ir lengvo atpažinimo arba kurio nors skyriaus darbuotojų vizualiniam identitetui kurti.

Skirtingų spalvų medicininė apranga  kuria malonesnę aplinką pacientams, gerina jų nuotaiką ir skatina  pozityvias emocijas. Mūsų interneto svetainės skiltyje „medicininiai drabužiai moterims“ tikrai rasite šių metų madingiausios „Viva Magenta“ spalvos palaidinių, kelnių ir komplektų.

Nuobodžius baltus chalatus, keiskite į įvairių spalvų, raštų ir dizaino rūbus, kurie ne tik leis kiekvienam išreikšti savo tapatybę, bet ir suteiks patrauklumo.“

UAB „Baltas Stilius“ prekiauja sveikatos priežiūros specialistams skirta apranga ir yra įgaliotasis „Koi“ (JAV) ir „Apolonia“ (Lenkija) atstovas Lietuvoje. Čia galima įsigyti įvairių modelių ir spalvų švarkų, chalatų, kostiumų, palaidinių, kelnių ir kt. medicininės aprangos.

Parduotuvė BALTAS STILIUS
Žirmūnų g. 139,Vilnius
Telefonas: +37065553707
El. p.: [email protected]

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *