Press "Enter" to skip to content

Kodėl reikalingos „Mercedes” raktų gamybos ir programavimo paslaugos

Būdami profesionalūs automobilių raktų gamybos specialistai, suprantame kaip svarbu turėti bent du automobilio raktus, ypač aukštos klasės, tokių kaip „Mercedes”. Todėl siūlau „Mercedes” raktų gamybos ir programavimo paslaugas, kad klientai turėtų atsarginį raktą tuo atveju, jei vienas raktas būtų pamestas ar sugadintas.

„Mercedes” raktų gamybos ir programavimo paslaugos:

Mercedes raktų gamyba,  programavimas, raktų remontas. Avarinins automobilių atrakinimas Vilniuje +37068686854

Mūsų servise siūlome visų modelių ir metų „Mercedes” raktų gamybą, programavimą, raktų remontą, korpusų keitimą. Mūsų profesionalų komanda naudoja naujausias technologijas ir įrangą, kad sukurtų naują raktą arba suprogramuotų esamą. Nesvarbu, ar jums reikia standartinio rakto, nuotolinio valdymo rakto, ar išmaniojo rakto, mes jums padėsime.

Raktų programavimas:

Jei pametėte visus raktus, nepanikuokite! Mes vis tiek galime padėti jums grįžti į kelią. Teikdami raktų programavimo paslaugą galime sukurti naują raktą  ir užprogramuoti jį taip, kad jis veiktų su jūsų automobilio apsaugos sistema. Naudodami moderniausią įrangą, mes išgauname reikiamą informaciją iš jūsų automobilio ECU ir sukuriame naują raktą, kuris veiks be trikdžių.

Avarinė automobilių atrakinimo paslauga:

Jei pametėte ar palikote užrakintus raktus automobilyje, siūlome automobilio atrakinimo paslaugą, kuri padės jums grįžti į automobilį. Mūsų profesionalų komanda, naudodama tam tikrus metodus, atrakina jūsų automobilį, nepadarydama jokios žalos durims ar spynai. Jei reikia, vietoje taip pat galime pagaminti naują raktą.

Kodėl svarbu turėti du raktus?

Turėti bent du automobilio raktus labai svarbu dėl kelių priežasčių. Pirma, tai suteikia jums atsarginį variantą, jei pamestumėte ar sugadintumėte vieną raktą. Antra, ilgainiui tai gali padėti sutaupyti pinigų, nes naujo rakto pagaminimas iš naujo gali būti brangus. Galiausiai, kai kurie automobilio draudimo polisai gali reikalauti, kad turėtumėte bent du raktelius, kad galėtumėte gauti draudimo apsaugą.

DUK:

Kiek laiko užtrunka pagaminti naują „Mercedes” raktą?

Tai priklauso nuo jūsų „Mercedes” modelio ir metų, tačiau paprastai tai trunka nuo 30 minučių iki valandos.

Ar galite suprogramuoti naują  „Mercedes” raktą, jei neturiu originalaus rakto?

Taip, mes galime suprogramuoti naują  „Mercedes” raktą, net jei neturite originalaus.

Ar galite pagaminti atsarginį „Mercedes” raktą, jei turiu tik vieną?

Taip, mes galime pagaminti atsarginį raktą jūsų „Mercedes”, net jei turite tik vieną raktą.

Ar galite atrakinti mano „Mercedes” nepadarydami žalos?

Taip, mes naudojame saugius metodus, kad atrakintume jūsų „Mercedes” nepadarydami jokios žalos.

Apibendrinant, mūsų automobilių raktų servise siūlome „Mercedes” raktų gaminimo ir programavimo paslaugas, taip pat avarines automobilių atrakinimo paslaugas. Susisiekite su mumis šiandien, kad sužinotumėte daugiau apie mūsų paslaugas ir susitartumėte dėl susitikimo.

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *