Press "Enter" to skip to content

Kodėl nereikia delsti – automobilių stiklų remontas

Priekinis stiklas yra viena iš dažniausiai pažeidžiamų automobilio vietų. Ir nors pažeidimai būna minimalūs, tačiau to gali pakakti, jog per laiką atsirastų aiškiai pastebimos įdaužos. Kurios ne tik neatrodys gražiai vizualiai, bet ir trukdys vairuoti. Be to, toks automobilis neatitiks ir techninės apžiūros reikalavimų, kur aiškiai nurodoma, jog automobilių stiklai negali turėti didelių pažeidimų. Tačiau laiku aptikus įdaužą bei imantis jos remonto galima viso to išvengti. Ir taip sutaupyti nemažai pinigų, kadangi stiklo keitimas nėra labai pigus. Tiesa, šioje vietoje labai svarbu reaguoti greitai. Kadangi automobiliui važiuojant vibracija persiduoda į pažeistą vietą ir įskilimas gali greitai plisti. O vėliau jau didesnio pažeidimo pataisyti nepavyks.

Ar gali būti pilnai pašalintas pažeidimas?

Tai tikrai aktualus klausimas praktiškai kiekvienam. Tačiau dėl to nerimauti nevertėtų. Kadangi sutvarkius pažeistą vietą gali nelikti praktiškai jokios žymės. Būtent tą gali pasiūlyti profesionalus automobilių stiklų remontas, kur naudojamos tiek moderniausios priemonės, tiek ir metodai. Kadangi yra galimybė ir savarankiškai atlikti šį darbą, tačiau tuomet rezultatas tikrai nebus toks geras. Todėl norint, jog problema būtų išspręsta pilnai, vertėtų kreiptis į šioje srityje dirbančius specialistus. Tokiu atveju sutvarkyti automobilių stiklai bus praktiškai kaip nauji ir apie kažkokius pažeidimus išduodančių žymių nebus visai.

Kada įskilę automobilių stiklai jau turės būti keičiami?

Kai įskilimas pasiekia kelis centimetrus, dažnu atveju jo sutvarkyti jau nepavyks. Tiesa, jeigu jis nedidėja, tuomet galima sėkmingai važinėti ir toliau. Bet tikėtina, jog taip bus neilgai. Kadangi dėl nuolatinės vibracijos įskilimai nuolat plečiasi. Ir neišvengiamai pasiekia tokį lygį, kai jau praeiti techninės apžiūros nepavyks ir stiklą teks keisti. Tačiau praktiškai visada automobilių stiklų remontas yra galimybė sutaupyti ir kartu pašalinti pažeidimą, jeigu jis nėra toks didelis. Tiesa, dar vienas niuansas yra pažeidimo vieta. Jeigu ji prie pat stiklo krašto, tuomet taip pat jo pašalinti gali ir nepavykti ir neliks nieko kito kaip tik keisti stiklą.

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *