Press "Enter" to skip to content

Kalėdinės žvakidės – šventinės dvasios simbolis

Kalėdinės žvakidės yra ta prekė, kurios pardavimai labai išauga artėjant šventiniam sezonui. Kiekvienais metais žmonės ieško išskirtinių, jaukių žvakidžių šventėms ir jas naudoja tiek savo namuose, tiek dovanoja kitiems. Šių -žvakidžių pasirinkimas – tikrai platus.

Kur statyti kalėdinę žvakidę?

Kalėdos ir Naujieji metai yra tos šventės, kurioms norisi ruoštis iš anksto. Šaltasis metų laikas tarsi pats diktuoja tai, kad šventiniam pasiruošimui norisi daugiau šilumos ir jaukumo. Todėl žvakės ir žvakidės tampa tokios populiarios šiuo laiku. Jeigu norite namus papuošti šventėms ir galvojate, kur pastatyti kalėdinę žvakę, variantų tikrai yra įvairių.

    • Ant šventinio stalo. Turbūt viena dažniausių vietų, kur statomos kalėdinės žvakidės, tai yra stalas. Daugelio namuose Kūčių vakarienę neįsivaizduojama be degančios žvakės, todėl šventėms įsigyjamos įvairios šventinės žvakidės. Tam gali būti naudojamos žvakidės, kuriose telpa viena žvakė, tačiau galima rinktis ir didesnes, kuriose statomos trys ar daugiau žvakių. Įprastai ant šventinio stalo žvakės statomos ir per Kalėdas bei Naujuosius metus. Galite rinktis netgi kelias žvakides vieniems metams. Vieną naudoti per Kūčias, o kitą, puošnesnę ir šventiškesnę – išlydint senuosius ir pasitinkant Naujuosius metus.

    • Ant palangės. Dar viena dažna vieta, kurioje statomos kalėdinės žvakidės, tai palangės. Čia deganti žvakė suteikia namams jaukumo. Taip pat tai yra tam tikras tradicinis dalykas. Nuo seno žvakės prie lango reiškė tai, kad šiuose namuose jau laukiamos šventės, čia jau juntama Kalėdinė dvasia. Taip pat tai tarsi kvietimas užeiti, noras parodyti, kad tai šilti, jaukūs ir draugiški namai. Todėl ir šiandien įvairios tikros ir dekoratyvinės žvakidės vis dar dažnai statomos ant palangės, kad žvakės šviesa būtų matyti per langą.

    • Koridoriuje. Labai dažnai žvakidės statomos ir koridoriuose, prieškambariuose. Čia taip pat rūpinamės šventinėmis dekoracijomis. Tad jeigu šioje erdvėje turite atvirą spintelę, komodą ar staliuką, papuoškite jį šventinėmis dekoracijomis nepamirškite žvakidės. Tuomet šventinė dvasia bus juntama vos įžengus į namus.

Svarbiausia – saugumas

Kad ir kur norite statyti savo kalėdines žvakides, labai svarbu paisyti saugumo. Žvakių deginimas turi būti atsakingas. Todėl pirmiausia rinkitės tokią vietą, kuri būtų saugi. O taip pat nepamirškite, kad ir žvakidė turi būti tinkamai apgalvota. Geriausiai, jeigu kalėdinės žvakidės yra su stiklu ir taip apsaugo, kad žvakė nelašėtų, ugnis nesiliestų su aplinkiniais daiktais ar medžiagomis.

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *