Press "Enter" to skip to content

Kaip paversti savo odą sveika ir švytinčia

Norite nepriekaištingai atrodančios veido odos? Atrodytų tarytum kasdien grožio priežiūros rinkoje atsiranda vis daugiau naujų odos priežiūros priemonių ir pateikiama begalė naujų odos priežiūrai skirtų patarimų, tačiau neretai visa tai mums ima kelti dar daugiau klausimų. Todėl sudarėme jums koncentruotų ir naudingų patarimų sąrašą, kuris nuo šiol turėtų palengvinti jūsų kasdienę veido odos priežiūrą.

Ko nevalia pamiršti?

Visų pirma reikėtų atkreipti dėmesį į keletą bazinių ir esminių veiksnių, kurie turi didžiulės įtakos kiekvieno žmogaus veido odos būklei.

  • Veido odos valiklis;
  • Drėkinamasis kremas;
  • Apsauginis kremas nuo saulės;
  • Geriamasis vanduo;
  • Subalansuota mityba;
  • Streso vengimas.

Nors yra ir daugiau priemonių, kurias naudinga pasitelkti savo kasdienėje veido odos priežiūroje ir apie kurias neilgai trukus pakalbėsime, niekuomet nereikėtų persistengti – neretai odos priežiūroje mažiau reiškia daugiau.

Svarbūs veido odos priežiūros patarimai

Veido odos priežiūros patarimų šiandien galime rasti daugybę, tačiau visų svarbiausia yra žinoti pagrindinius veido odos priežiūros žingsnius, nuo kurių gali tiesiogiai priklausyti jūsų odos būklė ir jos sveikata.

Naudokite tinkamą veido odos valymo priemonę

Kasdien turime naudoti veido odos prausiklį, tačiau svarbu įsiklausyti į savo veido odą ir pasirinkti tokį, kuris atitiktų odos tipą, būklę ir individualius odos poreikius. Taip pat svarbu rinktis švelnų ir odos nedirginantį prausiklį, kuris neužkimštų porų ir veiksmingai pašalintų tiek makiažo likučius, tiek ir nešvarumus, riebalų perteklių bei negyvas odos ląsteles. Naudinga ieškoti veido odos prausiklio, kurio sudėtyje būtų hialurono rūgšties, kofeino, natrio PCA ir alantiono.

Drėkinkite veido odą

Drėgmės trūkumas gali išsausinti odą, paskatinti spuogų atsiradimą, nulemti raukšlių formavimąsi, paraudimus, sudirgimus, pleiskanojimą ir priešlaikinį odos senėjimą. Todėl kiekvienam odos tipui būtinas drėkinimas, naudojant drėkinamąsias veido odos priežiūros priemones, kurias reikėtų naudoti iš karto po odos prausimosi, kuomet oda vis dar yra drėgna.

Jei jūsų odai reikia intensyvesnio drėkinimo, galite savo odos priežiūrą papildyti ir intensyviai drėkinančiu 2 % hialurono rūgšties serumu su vitaminu C ir B5, kurį naudotumėte po odos valymo, tačiau prieš pasitelkiant drėkinamąjį odos kremą. Serumas padės veiksmingai aprūpinti išorinius ir giliuosius odos sluoksnius drėkinimu, atstatys optimalų drėgmės lygį ir padidins odos skaistumą, atnaujins odos ląsteles, paskatins kolageno gamybą, sulaikys drėgmę, numalšins odos sudirgimus, sumažins raukšles ir pigmentines dėmes.

Taip pat pasirinkite savo veido odai geriausiai tinkantį drėkinamąjį kremą, kurį naudotumėte po serumo. Siekiant atstatyti odos drėgmės balansą, atkurti odos struktūrą ir sustiprinti apsauginį odos barjerą, galite kasdien naudoti lengvos tekstūros drėkinantį keramidų veido kremą su hialurono rūgštimi ir skvalenu. Jo pagalba taip pat intensyviai sudrėkinsite giliuosius odos sluoksnius, pamaitinsite odą, padidinsite jos elastingumą ir stangrumą, ją nuraminsite ir suminkštinsite bei kartu apsaugosite nuo išorinių veiksnių daromos žalos.

NAUDINGA: Platų natūralių veido odos priežiūros priemonių asortimentą rasite oficialioje Chalure e. parduotuvėje.

Šveiskite veido odą

Norite, kad jūsų oda būtų skaisti, sveika ir ant jos nesikauptų negyvos odos ląstelių sluoksnis? Tuomet turėtumėte reguliariai šveisti savo veido odą, naudojant švelnų ir jūsų odos tipą atitinkantį odos šveitiklį. Tokiu būdu pašalinsite negyvas odos ląsteles, susikaupusius nešvarumus ir riebalų perteklių. Tačiau svarbu nepersistengti ir odos šveitimo procedūras atlikti ne dažniau kaip 1-3 kartus per savaitę, su veido oda elgiantis labai švelniai ir atsargiai.

Naudokite Vitamino C serumą

Į savo kasdienę veido odos priežiūrą gali būti naudinga įtraukti ir stabilios formos 10 % vitamino C serumą su ferulo rūgštimi ir vitaminu E, kuris padidintų odos elastingumą ir stangrumą, sulėtintų odos senėjimo procesus, sumažintų raukšles, odos netolygumus ir pigmentines dėmes, kartu paskatindamas kolageno gamybą, drėkindamas epidermį ir apsaugodamas nuo kenksmingų aplinkos veiksnių, tokių kaip UV saulės spinduliai ir tarša.

Naudokite apsauginį kremą nuo saulės

Nei viena veido odos priežiūra nebus efektyvi, jei į ją nebus įtrauktas apsauginis kremas nuo saulės. Kaskart prieš žengdami pro savo namų durų slenkstį, privalote odą patepti plataus spektro apsauginiu kremu nuo saulės, kurio SPF būtų ne mažesnis kaip 30. Ir atminkite – apsauginį kremą nuo saulės turėtumėte naudoti visais metų laikais ir bet kokiomis oro sąlygomis!

Pabaigai

Žinoma, tai nėra vieninteliai veido odos priežiūrai svarbūs veiksniai. Kartu turėtumėte nepamiršti kasdien vartoti pakankamai vandens, tinkamai maitintis, vengti streso, sportuoti, vietoje karšto vandens rinktis drungną vandenį, pakankamai laiko skirti miegui ir kaskart stebėti savo odą, atsižvelgiant į jos besikeičiančius poreikius. Visa tai padės jums išsaugoti skaisčią, gražią, sveiką ir jaunatvišką veido odą.

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *