Press "Enter" to skip to content

Kada verta pradėti naudoti veido serumą?

Prižiūrint veido odą, dažniausiai kiekviena moteris renkasi veido kremą. Tačiau šiandien, galime surasti labai daug alternatyvų, kurios gali būti veiksmingesnės nei pastarieji. Viena tokių priemonių yra veido serumas. Tad ir šiame straipsnyje norėtume papasakoti plačiau, kada verta juos pradėti naudoti, ar jie tikrai gali pakeisti įprastus kremus ir ar kaina gali turėti įtakos jų kokybei.

Amžius, kada verta pradėti galvoti apie serumus

Kai kurioms gali atrodyti, kad naudoti veido serumą galima tik kai oda yra brandi. Tačiau serumus verta pradėti naudoti tada, kai po mažu atsiranda senėjimo faktorius. Aišku, pirmaisiais metais jis nebus akivaizdus, tačiau po kelių metų, jeigu oda nebus tinkamai prižiūrima, gali atsirasti pirmieji požymiai, tai yra nedidelės raukšlės. Kad būtų palaikoma tinkama veido odos būklė, apie serumus verta pradėti galvoti dar jaunystėje, tai yra apie 25– uosius gyvenimo metus. Tokiame amžiuje nežymiai pradeda lėtėti visi procesai, todėl reikia labiau stengtis palaikyti tinkamą odos būseną.

Ar serumas gali pakeisti kremą?

Kai kam gali atrodyti, kad šie du produktai yra vienodi, jų paskirtis panaši, todėl nėra didelio skirtumo, kurį produktą pasirinkti. Tačiau kremas ir serumas yra skirtingi produktai ne vien savo paskirtimi, bet ir sudėtimi. Serumai yra pagaminti vandens pagrindu, todėl žymiai lengviau įsisavinami, veikia gilesnius odos sluoksnius. O kremai yra visai kitokios tekstūros, jie žymiai tirštesni ir ne taip giliai įsigeria į odos sluoksnius. Tačiau nereikėtų manyti, kad reikia naudoti vien tik serumą, o kremą padėti į šoną. Abu šie produktai turi tam tikras medžiagas, kurios reikalingos odai, tad pats geriausias sprendimas yra naudoti abu šiuos produktus, nes jie gali būti kuo puikiausiai suderinami.

Ar pigūs veido serumai gali duoti lygiai tokią pačią naudą kaip ir brangūs?

Jeigu jau pradėjote domėtis veido serumais, turbūt pastebėjote, kad jų yra pačių įvairiausių ir kiekvienas gali rinktis pagal savo skonį. Jeigu atkreipėte dėmesį, jų kainos skiriasi ir skirtumas gali būti ženklus. Kad atrasti patį geriausią variantą, nereikėtų rinktis pačio pigiausio varianto, nes jame tikrai nebus sudėti pačios aukščiausios kokybės ingredientai. Patartina rinktis serumus, kurie siekia vidutinę kainą ir aukščiau. Tokių produktų sudėtis bus parankesnė ir žymiai naudingesnė jūsų veido odai ir duos didesnę naudą.

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *