Press "Enter" to skip to content

Kad plaukų dažai suteiktų geriausius rezultatus: 5 stilistų patarimai

Kokybiški plaukų dažai ir grožio salonas gali būti puiki vieta pasidažyti plaukus, bet kaip išlaikyti naują jų spalvą kuo ryškesnę? Jums reikia kelių patarimų, kurie padės išlaikyti savo dažytus plaukus namuose be didelių pinigų! Plaukų dažymas reiškia, kad chemikalai gali prasiskverbti į plaukus, todėl jie gali išsausėti, pažeisti ir lūžinėti. Be to, jūsų dažyti plaukai gali lengvai tapti negyvi ir nuobodu be tinkamos priežiūros.

1. Prieš plaudami šviežiai dažytus plaukus palaukite tris dienas

Neplaukite plaukų mažiausiai 72 valandas po dažymo, kitaip spalva lengvai nusiplaus. Cheminis apdorojimas plaukų dažymo metu palieka plaukų kutikules atviras ir linkusias pažeisti. Plaukų dažai chemiškai pakeičia plaukų struktūrą. Šie plaukai yra poringesni ir jautresni pažeidimams.

2. Naudokite spalvą saugantį šampūną

Tam, kad jūsų plaukų spalva neprarastų gyvybingumo, labai svarbus jūsų naudojamo šampūno tipas. Kai plaunate plaukus, naudokite specialiai dažytiems plaukams skirtą šampūną. Jis apsaugos jūsų plaukus ir subalansuos natūralų jų pH. Spalvoti saugūs šampūnai palaiko jūsų plaukų spalvą ir užtikrina, kad jie greitai neišbluks. Juose taip pat yra drėkinančių ir maitinančių ingredientų, kurie atkuria ir atkuria plaukus. Venkite šampūnų, kurių sudėtyje yra šiurkščių ingredientų, tokių kaip sulfatai ir alkoholiai. Jie pašalins spalvą ir drėgmę iš jūsų plaukų.

3. Rečiau plaukite dažytus plaukus šampūnu

Dažnai plaunant dažytus plaukus, plaukų dažai išsiplaus, o spalva išbluks. Dažnas plovimas taip pat pašalina natūralų plaukų aliejų, todėl jie tampa sausi, nuobodūs ir negyvi. Norėdami to išvengti, plaukus plaukite rečiau. Taip plaukų spalva taip pat atrodys ryški. Plaukite plaukus kas dvi ar tris dienas, kad išsaugotumėte spalvą ir išvengtumėte natūralių aliejų.

4. Naudokite sausą šampūną

Negalite daryti kompromisų dėl higienos, todėl dienomis tarp plovimų naudokite sausą šampūną, kad sugertumėte riebalus, nešvarumus ir susikaupusius produktus iš jūsų plaukų. Taip atsikratysite nešvarumų ir nešvarumų nepažeisdami plaukų spalvos dėl dažno plovimo šampūnu.

5. Kondicionuokite savo plaukus

Kiekvieną kartą, kai plaunate dažytus plaukus šampūnu, turite naudoti kondicionierių. Jis sudaro apsauginį barjerą ant plaukų sruogų. Tai padeda užsandarinti ir užrakinti drėgmę, kuri suteikia jūsų plaukams blizgesio ir apimties. Taigi plaukai tampa minkšti, sveiki ir blizgūs, o plaukų dažai išlieka itin ilgai.

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *