Press "Enter" to skip to content

Auksinės grandinėlės vėl grįžta į madą

Papuošalai yra labai svarbi mūsų įvaizdžio dalis. Todėl renkantis juos, taip pat verta skirti laiko analizei, kas šiuo metu madinga, kaip derinti papuošalus. Kaip ir drabužių sferoje, taip ir papuošalai gali stipriai prisidėti prie Jūsų įvaizdžio formavimo. Pavyzdžiui, pastaruoju metu į madą grįžta auksinės grandinėlės. Kaip jas pasirinkti, nešioti ir derinti, kad atrodytumėte stilingai?

Kaip rinktis grandinėlės?

Jeigu ieškote gražios ir stilingos grandinėlės, pabandykite pasidomėkite, kokie juvelyriniai dirbiniai siūlomi internetu. Pirkdami čia sutaupysite daug savo laiko ir galėsite apžiūrėti visus pardavėjo siūlomus papuošalus net neišėję iš namų. Čia galite rasti daug platesnį pasirinkimą nei fizinėse papuošalų parduotuvėse. Rinkdamiesi prekes, įvertinkite visus kriterijus. Grandinėle turėtų jums patikti ne tik iš savo išvaizdos. Įsitikinkite, kad ji yra tinkamo ilgio ir pločio, nes nuotraukoje tai ne visada tiksliai matosi.

Kaip derinti grandinėles?

Auksiniai papuošalai visuomet atrodo nepriekaištingai ir stilingai. Tačiau jeigu juos nešiojame neapgalvotai, bet ir pats brangiausias ir gražiausias juvelyrinis dirbinys neatsiskleis taip, kaip turėtų ir neprisidės prie Jūsų įvaizdžio. Todėl jeigu norite, kad grandinėlė atrodytų nepriekaištingai, nepamirškite, kaip tinkamai ąj derinti su kitais papuošalais bei apranga.

Svarbiausias kriterijus yra tai, kad auksinės grandinėlės pirmiausia turi būti derinamos su apyrankės ir rankų papuošalais. Pavyzdžiui, jeigu ketinate pasipuošti žavinga geltono aukso grandinėle, įsitikinkite, kad ir ant rankos pasirinkti papuošalai būtų tokios pačios spalvos. Toks pats kriterijus taikomas ir auskarams. Kitaip sakant, geriausia būtų rinktis vienos spalvos papuošalus, jeigu norite atrodyti nepriekaištingai.

Taip pat svarbu derinti ir papuošalų stilių. Pavyzdžiui, jeigu Jums patinka masyvūs juvelyriniai dirbiniai, panašaus stiliaus jie visi ir turėtų būti. Jeigu ant kaklo vakarėlio proga ketinate užsidėti itin stambią, akcentinę grandinėlę, pagalvokite, kaip prie jos derinsite kitus papuošalus. Pavyzdžiui, galbūt verta atsisakyti auskarų ir pasirinkti tik panašaus stiliaus apyrankę ar žiedą, kad išlaikytumėte stilių ir „neapkrautumėte“ savo įvaizdžio.

Papuošalai – ne tik moterims

Auksinės grandinėlės yra ne tik moterims kuriami papuošalai. Jeigu svarstote, kaip nustebinti mylimą vyrą, tokia dovanos idėja tikrai yra gera mintis. Vyriškos grandinėlės yra puiki dovanos idėja, tinkanti įvairioms progoms. Išsirinkite grandinėlę, kuri tiktų Jūsų vyrui, derėtų prie jo stiliaus ir jis tikrai apsidžiaugs tokia dovana.

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *