Press "Enter" to skip to content

Spausdintuvų kasetės – kaip tinkamai pasirinkti kasetę?

Jeigu naudojate spausdintuvą namie ar darbe ir reikia pakeisti kasetę, visai nebūtina tam kviesti meistrų, nes kasetes šiandien galima įsigyti ir patiems. Svarbu žinoti, kokios spausdintuvų kasetės ieškote ir pasirinkti kokybišką gaminį.

Kada reikia keisti spausdintuvų kasetę?

Kasetė yra sudedamoji spausdintuvo dalis, kuri gali būti lengvai išimama. Todėl jeigu pastebėjote, kas Jūsų spausdintuvas spausdina nekokybiškai, blankiai arba visai nespausdina Jums reikalingų dokumentų, greičiausiai, laikas pakeisti spausdintuvo kasetė. Tam pakanka išimti kasetę ir įdėti į jos vietą naują kasetė, kurios dar vadinamos toneriais. Šiandien tai galite padaryti patys, o kasečių pasirinkimas netgi internetinėse parduotuvėse yra labai platus. Svarbiausia, įsigyti tikrai tą kasetę, kuri Jums reikalinga.

Kiek laiko tarnauja kasetė?

Įprastai vienos spausdintuvų kasetės užtenka pakankamai ilgą laiką. Žinoma, daug kas priklauso nuo to, kaip dažnai spausdinate ir kokiais kiekiais. Jeigu Jūsų darbe spausdinimas yra nuolatinis, kasetes gali tekti keisti dažniau, tačiau jeigu ieškote kasetės namų spausdintuvui, kurį naudojate tik retkarčiais įvairiems dokumentams ar nuotraukoms atsispausdinti, kasetės gali užtekti ne vieną mėnesį ir net ne vienerius metus.

Kokios kasetės gali būti?

Pirmiausia, ieškodami Jums reikalingos kasetės, turite žinoti, ko tiksliai ieškote. Svarbu suprasti, kad reikia rinktis ne pagal kainą, o pagal kasečių modelius. Jūsų konkrečiam spausdintuvui tinka tik tam tikros kasetės, todėl net įsigiję brangią kasetę gali tekti susidurti su nemalonia situacija, kad kasetė netinka, taigi spausdinimas nevyks.

Todėl ieškant kasetės Jums svarbu žinoti, kokio modelio yra Jūsų spausdintuvas. Pagal tai ieškokite, kokios spausdintuvų kasetės tinka šiam konkrečiam aparatui. Taip pat naudinga pasižiūrėti ir ant kasetės esančius skaičius, pagal kuriuos internete galite rasti informaciją, kokiems spausdintuvų modeliams tinkamos šios kasetės. Taigi, perkant internetu, skirkite laiko informacijai apie prekę perskaitymui. Prie kasetės aprašymo turėtų būti parašyta, kokiems spausdintuvų modeliams ji tinka ir jeigu matote, kad ten minimas ir Jūsų spausdintuvas, drąsiai pirkite kasetę, nes ji tikrai tiks Jums.

Kaip žinoti, kokios kasetės man reikia?

Kasetės gali būti rašalinės ir lazerinės. Jeigu turite problemą, jog ilgiau nesinaudojus spausdintuvu, rašalas uždžiūvo, greičiausiai, jums reikalingos rašalinės spausdintuvų kasetės. Dėl šios priežasties jos nerekomenduojamos tuomet, kai spausdintuvu naudojatės retai. Nes net nauja kasetė, jeigu spausdinate retai, uždžius ir reikės pirkti naują. Tuo tarpu lazerinės kasetės tokiais atvejais tinka geriausiai. Net ir ilgą laiką nenaudojant spausdintuvo, kokybiškai atspausdinsite reikalingus dokumentus.

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *