Press "Enter" to skip to content

Sodo prekės Jūsų būstui: į ką atkreipti dėmesį ieškant kokybės?

Kai domina sodo prekės, renkantis sodo įrankius, pirmiausia turite atsižvelgti į konkrečią kiekvieno įrankio funkciją, nes būtent tai ir naudosite. Kad padėtumėte pasirinkti tinkamus sodo įrankius, atsiminkite keletą naudingų patarimų.

Jei norite kasti žemę, turėtumėte naudoti kastuvą. Rinkitės tokį, kurio rankena yra trumpesnė ir noragai platesni, kad galėtumėte lengvai įkasti į bet kokią kietą dirvą ir sulaužyti žemę.

Kitas yra kastuvas apvaliais galais. Jis gerai žinomas dėl didesnių duobių kasimo medžiams ir krūmams auginti. Jei mėgstate sodinti medžius ir krūmus, tokio tipo kastuvas yra tai, ko jums reikia.

Galiausiai, žirklės. Šis įrankis dažniausiai naudojamas augalams karpyti ir genėti. Tai taip pat gali būti naudinga šalinant piktžoles ir formuojant augalus jūsų namuose. Pasirinkite gerai tinkančias žirkles, kad jas būtų lengva valdyti.

Sodo prekės – sodasirnamas.lt specialistai dalinasi patarimais, kaip rinktis įrankius:

1. Kastuvo šakutė iš esmės yra pirmasis įrankis, kurį jums reikės pasirinkti. Jis turi turėti trumpesnę rankeną ir turėti platesnius noragus. Jis taip pat turėtų įsiskverbti į kietą dirvą ir sulaužyti žemę.

2. Kitas dalykas, kurį reikia pasirinkti, yra kaplys. Jis naudojamas ravėti ir įdirbti dirvos paviršių, kad vanduo ir maistinės medžiagos galėtų prasiskverbti. Taigi ji turi sugebėti siekti šio tikslo ir turi būti pakankamai stipri ir lanksti.

3. Kitas dalykas, kurį turėsite pasirinkti, jei domina sodo prekės, tai laistytuvas. Laistytuvas turi turėti ilgą antgalį, kad vanduo ištekėtų švelniai. Jis turėtų pasiekti didesnius atstumus ir turėti nuimamą purškimo galvutę.

4. Apvalus kastuvas yra kitas dalykas, kurio jums reikia. Jis naudingas didesniems kasimo projektams ir turėtų būti pakankamai tvirtas krūmams ir medžiams sodinti.

5. Kitas dalykas, kurį turėsite įsigyti, yra sodo žirklės. Žirklės turi tilpti į rankas ir būti naudojamos genėjimui, piktžolių pašalinimui ir formavimui.

6. Geras grėblys taip pat yra sodo prekės, kurias jums reikės nusipirkti. Vienoje jo pusėje, kuri yra pritvirtinta prie lanko arba metalinio rėmo, turi būti trumpi noragai. Jis turi sugebėti išlyginti dirvą prieš sodinimą ir apvertus.

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *