Press "Enter" to skip to content

Skyrybos – nelengvas gyvenimo etapas

Kai du vienas kitą mylintys žmonės tuokiasi, jie paprastai niekuomet negalvoja apie tai, jog anksčiau ar vėliau jie išsiskirs. Visuomet viliamasi drauge sėkmingai ir laimingai nugyventi visą gyvenimą. Tačiau suprantama, kad anaiptol ne viskas gyvenime vyksta taip, kaip mes to norėtume. Kartais tenka susidurti su realybe ir suprasti, jog santuoka nenusisekė ir galbūt geriausias sprendimas būtų pasukti skirtingais keliais. Todėl jei jūsų atveju teko susidurti su tokia pačia situacija ir jūs jau kurį laiką galvojate apie tai, jog jūsų santuoka turėtų būti nutraukta, turbūt turite ir nemažai įvairių klausimų.

Kaip bebūtų, skyrybos yra skaudus ir sudėtingas gyvenimo etapas. Nepaisant to, kad galbūt savo viduje jūs jau seniai susitaikėte su mintimi, jog jūsų santuoka nenusisekė ir turėtų būti nutraukta, kai prasidės skyrybų procesas, galite patirti dar didesnį stresą bei įtampą. Todėl tam turėtumėte save nuteikti. Tokiu būdu jums bus daug lengviau įveikti jūsų laukiančius iššūkius, kurie paprastai yra neatsiejami nuo santuokos nutraukimo proceso.

Žinoma, vienas iš labai svarbių veiksnių kalbant apie skyrybas, yra tai, kaip jums pavyks susitarti dėl judviem aktualių klausimų. Net jei šią akimirką manote, kad jūsų antroji pusė nepretenduos nei į jums priklausantį turtą nei kels klausimą, su kuo gyvens jūsų bendri vaikai bei kam atiteks jų priežiūra, turite nusiteikti, jog viskas bus priešingai. Tai reiškia, kad nors visuomet reikia tikėtis geriausio, negalima pamiršti apie pasiruošimą blogiausiam. Tai leis jums kur kas efektyviau įveikti sunkumus, kurie gali iškilti.

Bet kuriuo atveju, jei jums iš tikrųjų pavyktų taikiai susitarti dėl įvairių su jūsų santuokos nutraukimu susijusių klausimų, tai gali būti labai tvirtas žingsnis į priekį, kartu leidžiantis išvengti didžiulio streso ir laiko gaišaties. Santuokos nutraukimas bendru sutarimu turėtų būti jūsų tikslas. Todėl jei šią akimirką manote, kad vis dėlto jums gali nepavykti tai pasiekti, visų pirma būtų naudinga pasitarti su skyrybų advokatais, nupasakojant jiems savo situaciją ir įvardijant įvairius svarbius niuansus.

Kita vertus, turėtumėte gerai pagalvoti ir apie tai, kas jūsų laukia po santuokos nutraukimo. Nemaža dalis žmonių būna susitelkę į tai, kad jie turi kuo greičiau išsiskirti, tačiau visiškai pamiršta pagalvoti apie tai, koks gyvenimas jų laukia po skyrybų. Todėl jei jūs nenorite susidurti su dar didesniu šoku ir papildomais psichologiniais sunkumais, turėtumėte sudaryti ir būsimų veiksmų planą bei vizualizuoti tai, kaip jūsų gyvenimas atrodys po santuokos nutraukimo.

Taigi, kaip matote, yra apie ką pagalvoti, todėl neskubinkite įvykių, labai gerai išsiaiškinkite visas svarbiausias detales ir kreipkitės į pasirinktus skyrybų advokatus.

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *