Press "Enter" to skip to content

Skolų išieškojimo įmonė: kieno paslaugomis pasinaudoti?

Turite skolininkų, kurie vengia mokėti skolas? Siūlome pačiam nebevargti ir ieškoti specialistų, kurie už Jus atgaus skolas. Juk ypač nemalonu vis prašyti, kad pinigai galiausiai būtų grąžinti. O jeigu dar skolininkas yra artimas žmogus… Nevarkite. Specialistų tikslas yra atgauti skolas be teismo sudarant tokį išsimokėjimo grafiką skolininkui, kuris patenkintų abi puses.

Visgi, skolų išieškojimo įmonė – būtina, tačiau kaip rasti tą, kurios teikiamos paslaugos Jums labiausiai tinka?

Žemiau pateiksime aspektus, kurie kiek pagreitins ir susiaurins paieškas.

  1. Su kokiais klientais dirba?

Nors daugelis įmonių dirba tiek su fiziniais, tiek juridiniais asmenimis, tačiau ne visos yra tokios lanksčios. Priklausomai nuo to, kas Jums yra skolingas, galite ieškoti įmonės, kuri padės atgauti skolas.

  • Paslaugos kainos.

Dažniausiai įmonės teikia paslaugos imdamos procentinį mokestį nuo skolos dydžio. Procento dydis, žinoma, galima skirtis. Su įkainiais patogu susipažinti  internete.

  • Atsiliepimai.

Kad ir kokio specialisto Jums reikia, kad ir kokios paslaugos yra aktualios – visada galima remtis kitų žmonių komentarais, kurie gali kiek susiaurinti paieškas ir padės greičiau rasti tai, kas patenkina Jūsų poreikius. Žinoma, prioritetas yra ta įmonė, kuri tikrai greitai atgauna skolas ir svarbiausia – iki teismo.

  • Darbo vieta.

Tikrai nebūtina rinktis pagal lokaciją, kadangi šiuo metu daugelis įmonių teikia paslaugas internetu. Taigi, jeigu gyvenate Prienuose, tačiau Jums tinkamos įmonės biuras yra Vilniuje – jokio skirtumo. Užsirašykite konsultacijai, kuri gali būti vykdoma internetu.

  • Skolos pirkimas.

Kai kurios įmonės ne tik padeda atgauti skolas, tačiau taip pat ir sutinka jas nupirkti. Tai yra puikus pasirinkimas tiems  klientams, kurie galvoja, kad jų skolininkai yra nelinkę grąžinti skolos, galiausiai, kai nebesinori apskritai apie juos galvoti ir jau geriau atgauti dalį sumos nei neatgauti visai laukiant skolininko geranoriškumo.

  • Bendravimas ir komunikacija.

Galiausiai, daugeliui žmonių patinka, kai jie gali įmonės klausti, domėtis, tiksliai žinoti kas ir kaip. Dėl to ieškoti įmonės siūlome remiantis ir jų bendravimo įpročiais. Gal ir smulkmena, tačiau padedanti rasti specialistus su kuriais pavyks greičiau atgauti skolas.

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *