Press "Enter" to skip to content

Skardinė stogo danga – pasirinkimas ir montavimas

Renkantis stogo dangą svarbiausia kuo daugiau dėmesio skirti namui, kadangi jis labai dažnai tarsi nurodo – kokia danga geriausiai tinka Jūsų atveju. Taip pat visada galima tartis su specialistais, kurie suteikia nemokamas, tačiau labai išsamias konsultacijas.

Esant tokiai plačiai dangų pasiūlai tikrai nėra paprasta rasti variantą, kuris jums labiausiai tinka, tačiau įmanoma. Viena iš opcijų yra trapecinė skarda, kuri kainuoja pigiai, o jos kokybė dažniausiai pranoksta poreikius.

Tinka bet kokio tipo stogui

Trapecinė skarda pirmiausia yra vertinama dėl to, kad jos vienas svarbiausių privalumų – universalumas. Nors dažniausiai naudojama šlaitiniam stogui, tačiau tinka ir nuožulniam. Skardos funkcionalumo ribos yra labai plačios, tad derinama ir prie bet kokio tipo stogo konstrukcijų. Žinoma, ne ką mažiau svarbu ir tai, kad skarda gali būti nudažoma taip, kaip žmogui labiausiai tinka. Pilka dažniausiai laikoma klasikine, tačiau jeigu ši spalva nėra deranti prie Jūsų namo fasado – ją atnaujinti pagal savo poreikius nebus sunku. Lygiai taip pat kaip ir pakeisti spalvą, kai pabodo ta, kuri buvo iki šiol.

Plačios pjaustymo galimybės

Skardinė stogo danga gali būti pjaustoma pagal poreikius, tad dažniausiai pasirenkamos stačiakampio arba kvadrato formos lakštai – tikrai nėra vienintelė galimybė verta dėmesio. Dažniausiai skarda yra perkama jau pagaminta, tad peržiūrėkite opcijas, kurios yra siūlomos ir rinkitės tą, kuri Jums labiausiai tinka. Visgi, taip pat siūlome nepamiršti, kad yra įmonių, kurios gali išpjauti skardą tokios formos ir tokių matmenų lakštų, kaip Jums labiausiai tinka. Tik pirmiausia reikia projekto, kuriame bus detalūs matmenys, storis bei kiti techniniai parametrai, o juos turint jau galima imtis darbų ir gavus lakštus – užsiimti stogo dengimu.

Kinta skardos kokybė

Tiesa, nors skardiniai stogai dažniausiai įvardijami kaip ilgaamžė investicija, tačiau reikia nepamiršti, kad metalo galimybės yra labai plačios ir tikrai ne visos opcijos, kurios yra siūlomos rinkoje, tokios geros, kokių tikimasi. Paprasčiausiai skardos kokybė taip pat gali kisti. Dėl to dažniausiai patikima prekybos vieta, kuri teikia garantijas, ir tampa svarbiausiu rodikliu, kuris įrodo, kad investuojama į geros kokybės dangą, kuri atsiperka visomis prasmėmis. Netaupykite, kadangi nepriklausomai nuo pasirinktos stogo dangos, dažniausiai visada yra tikimasi kokybės, taip?

Džiugina greitas montavimas

Trapecinė skarda, galiausiai, vertinama ir dėl to, kad jos montavimas yra gana greitas ir paprastas. Atsiveria plačios galimybės nesukti galvos dėl konstrukcinių elementų, kadangi jų reikia minimaliai palyginus su kitomis dangomis. Galiausiai, montavimas yra ne tik greitas, tačiau ir gana paprastas, tad dažniausiai yra kreipiamasi ne į specialistus, tačiau bandoma montavimo darbus atlikti pačiam. Tai tikrai įmanoma, kadangi skarda yra viena paprasčiausiai montuojamų dangų.

Ruukki T-20

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *