Press "Enter" to skip to content

Nerimo sutrikimas gali būti valdomas trimis žingsniais

Mūsų vidinę būseną įtakoja labai daug tiek vidinių, tiek ir išorinių veiksnių. Būna, kad nežinia kodėl pradeda skaudėti galvą, o tai, pasirodo – vienas iš migrenos požymių. Gali nutikti ir taip, kad nebemiegame ramiai naktimis. Tuomet prasideda vienokios ar kitokios baimės ir nerimas. Vienus gali kankinti nežinia dėl ateities, kiti stresuoja dėl finansinio nestabilumo, trečius gali neraminti sveikatos problemos ar tiesiog kelti įtampą buitis bei nuolat patiriamas stresas darbe ar namuose.

Norėdami visa to išvengti, turime rūpintis savimi. Tam, kad nerimo sutrikimas Jus aplenktų verta visų pirma skirti laiko kokybiškam poilsiui. Gydytojai visuomet akcentuoja gyvenimo balansą, kai skiriama pakankamai dėmesio ne tik darbui, bet ir poilsiui. Tikriausiai ir patys ne kartą buvote pastebėję, kad jei tik kokybiškai pailsite, tuomet atsiranda ir naujų planų, idėjų bei minčių ateities darbams. Tad pirmas patarimas visiems pavargusiems ar tiems, kuriems trūksta poilsio – pamiegoti. Išsimiegojęs ir pailsėjęs žmogus visada jaučiasi ir atrodo daug geriau.

Dar viena iš priežasčių gyventi be mažiau streso ir nerimo – planavimas. Tikrai ne daugelis mūsų esame įvaldę šią savybę. Norėdami gerai pasiruošti kiekvienai dienai turime planuoti bei dirbti su savimi. Jeigu planą turime, jo privalu ir laikytis. Tik laikui bėgant pamatysite, kurie metodai veikia, kuriuos dar verta patobulinti. Planuotis dienotvarkę nėra lengva, bet po kurio laiko pajusite šio žingsnio įgyvendinimo privalumus. Tikrai sumažės nežinomybės, jaudulio dėl artėjančių įvykių ar patiriamo streso, kai netikėtai atsidursite nenumatytose situacijose.

Jeigu niekaip nepadeda nei laiko bei dienos nuoseklus planavimas ir nuoširdžiai atliekamas kokybiškas poilsis bei miegas ir vis dar patiriate, jog nerimo sutrikimas Jūsų nepalieka, tai galima išmėginti vaistus nuo streso. Tikrai nėra ko nerimauti ir pergyventi bei imtis stiprių receptinių preparatų. Šiais laikais jie gali būti nereceptiniai ir natūralūs. Jie nekenks Jūsų sveikatai. Tinkamai parinkti dar ir sumažins Jūsų patiriamus nerimo sutrikimus.

Nuoširdžiai rūpinantis savo sveikata, poilsiu bei miego kokybe galite sumažinti patiriamo streso bei nerimo lygį. Pamėginkite ir įsitikinsite patys.

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *