Press "Enter" to skip to content

Neatsvor X520 robotas dulkių siurblys

Neatsvor X520 robotas dulkių siurblys puikiai papildo automatizuoto namų valymo pasaulį. Jis pasižymi pažangiomis savybėmis ir pažangiausiomis technologijomis, todėl greitai tapo mėgstamiausiu tarp tų, kurie ieško nevarginančio ir efektyvaus švarių grindų priežiūros būdo.

Didelis valymo efektyvumas

Neatsvor X520 yra stiprus siurbimo variklis ir universalūs šepečiai, galintys efektyviai kovoti su purvu, dulkėmis, naminių gyvūnų plaukais ir šiukšlėmis ant įvairių grindų paviršių, įskaitant kietmedį, plyteles ir kilimus. Jo valymas užtikrina, kad jūsų namai liks be dėmių.

Intelektualioji navigacijos sistema

Robotas turi pažangius jutiklius ir navigacijos technologiją, leidžiančią tiksliai naršyti po namus. Ji gali išvengti kliūčių, aptikti iškritusius daiktus ir efektyviai išvalyti kiekvieną kambarį, užtikrindama, kad nė viena sritis nebūtų palikta nepaliesta. Ši intelektualioji navigacijos sistema taupo laiką ir optimizuoja valymo efektyvumą.

Tylus veikimas

Viena iš Neatsvor X520 išskirtinių savybių yra tylus veikimas. Jis veikia vos pastebimo triukšmo lygiu, todėl idealiai tinka užimtiems namų ūkiams, kuriuose vertinama ramybė. Galite tęsti savo veiklą, nesvarbu, ar tai būtų darbas, ar poilsis, o robotas tyliai valo fone.

Ilgas akumuliatoriaus eksploatavimo laikas

Naudojant didelės talpos akumuliatorių, Neatsvor X520 gali išvalyti didesnį plotą vienu įkrovimu. Ši pailginta baterijos eksploatavimo trukmė užtikrina, kad ji gali užbaigti kruopštaus valymo ciklą ir nereikės dažnai pakartotinai įkrauti.

„Smart Home“ integravimas

Neatsvor X520 suderinamas su išmaniaisiais namų įrenginiais, todėl galite jį valdyti ir stebėti nuotoliniu būdu išmaniuoju telefonu. Galite pradėti valymo ciklus, nustatyti tvarkaraščius ir gauti pranešimus, taip kasdienei rutinai suteikdami daugiau patogumo.

HEPA filtravimas

Roboto vakuume yra HEPA filtras, idealiai tinkantis alergiškiems žmonėms. Jis veiksmingai surenka alergenus, dulkes ir žiedadulkes, taip pagerindamas patalpų oro kokybę.

Kompaktiškas ir stilingas dizainas

Neatsvor X520 pasižymi dailiu ir šiuolaikišku dizainu, papildančiu šiuolaikinį namų interjerą. Kompaktiškas roboto siurblio dydis leidžia lengvai manevruoti namuose.

Daugiau: https://neatsvor.lt

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *