Press "Enter" to skip to content

Naujo buto pirkimas: klausimai, į kuriuos atsakys NT agentūros Panevėžyje

nekilnojamo turto agentūros Panevėžyje

Butai Panevėžyje stebina žemomis kainomis. Tai galimybė gyventi puikiame mieste išties nebrangiai. Vis dėlto, jeigu planuojate įsigyti nekilnojamą turtą pirmą kartą, yra keli svarbūs klausimai, į kuriuos turi atsakyti NT agentūros Panevėžyje. Aptarkime juos!

Apžiūrint objektą ar konsultacijos metu, nekilnojamojo turto agentui daug klausimų apie turtą. NT agentūros Panevėžyje turi atvirai atsakyti į Jus dominančius klausimus, o aiškesnės nuosavybės perspektyvos kūrimas gali padėti nustatyti, ar butas jums tinka, ar ne.

Štai keletas pagrindinių klausimų, kuriuos reikia užduoti nekilnojamojo turto agentui:

Ar galite pasidalinti su manimi palyginamų pardavimų per pastaruosius 3 mėnesius sąrašu?

Butai Panevėžyje, priklausomai nuo statybos metų, rajono, įrengimo, kvadratūros ir kitų veiksnių, yra labai skirtingų kainų. Tačiau pardavimų sąrašas gali suteikti įžvalgų apie tai, kiek turtas iš tiesų vertas.

Suprasdami, už ką parduodami panašūs objektai artimiausioje aplinkoje, ir kodėl agentas mano, kad turtas vertas tam tikros kainos, gali padėti nustatyti kainos ribas ir įvertinti savo lūkesčius.

Kodėl pardavėjas parduoda turtą?

Jeigu Jus dominantys butai Panevėžyje yra senesnės statybos, parduodami iš žmogaus, verta pasigilinti, kodėl NT savininkas parduoda objektą. Tuomet galite pagal save pabandyti derėtis dėl pardavimo.

Pavyzdžiui, jei jie nori įsigyti kitą turtą, galbūt galėtumėte derėtis dėl ilgesnio atsiskaitymo. Jei jie jau nusipirko, jie gali norėti greitai parduoti ir todėl gali gauti išankstinius pasiūlymus. Tiesa, jei tai mirusio žmogaus turtas, kurio niekas nepaveldėjo, greičiausiai jis bus parduodamas aukcione.

Ar yra žinomų problemų, susijusių su nuosavybe, žeme ar kaimynais?

Nors greičiausiai išsiaiškinsite bet kokias svarbias problemas deramo patikrinimo metu, verta paklausti ir agento. Brokeriai Panevėžyje gerai išmano vietinę situaciją, vietovę, gali pažinoti net kaimynus. Kvalifikuotas brokeris sąžiningai atsakys į šį svarbų klausimą.

Ar jau gavote pirkimo pasiūlymų? Jeigu taip, kiek?

Tai gali padėti suprasti pardavėjo kainos lūkesčius. Butai Panevėžyje yra paklausūs, tačiau jeigu Jus dominantis objektas nesulaukė daug susidomėjimo, situaciją galite pakreipti sau naudinga linkme ir pabandyti sumažinti kainą. Todėl drąsiai pasidomėkite realia situacija ir pagal tai derinkite savo veiksmus.

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *