Press "Enter" to skip to content

Nano šluostės: patarimai, kaip jas naudoti

Pastaruoju metu nano šluostės tampa itin populiarios. Jas nesuklysite pasirinkę namų priežiūrai ar automobilio valymui. O taip pat jos gali būti naudojamos ir grožio procedūroms. Tai puikus sprendimas tiems, kurie nori rūpintis švara ekologiškai ir nekenkiant gamtai. Dalijamės patarimais, kur ir kaip pritaikyti šias šluostes, kad mėgautumėtės švara savo aplinkoje.

Pirmiausia, reikia žinoti, kaip naudojamos nano šluostės. Tai iš ekologiško mikropluošto pagamintos šluostės, kurios yra universalios ir lengvai pritaikomos skirtingiems darbams. Jos yra saugios tiek gamtai, tiek žmogui, todėl tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori prižiūrėti savo aplinką be chemijos.  Šios šluostės gali būti skirtingų tipų, priklausomai nuo to, kam jos skirtos. Pavyzdžiui, itin švelnios ir lygios šluostės dažniausiai skirtos langų priežiūrai, o labiau pasišiaušusios padės nuvalyti nešvarumus ir prižiūrėti paviršius.

Nano šluostės gali būti naudojamos ir sausos, ir sudrėkintos. Jeigu reikalingas drėgnas valymas, šluostę pakanka suvilgyti vandeniu. Nereikia naudoti jokių papildomų cheminių priemonių. Baigus darbą, pakanka šluostę išplauti vandeniu arba tam skirtu muilu ir galima ją naudoti vėl.

Automobilio priežiūrai

Tokios šluostės yra puikus pagalbininkas palaikant švarą automobilyje. Jomis galite valyti automobilio salono vidų. Jos lengvai ir greitai nuvalys paviršius, suteiks jam blizgesio. Taip pat su nano šluostes nuvalysite nešvarumus ar dėmeles, jeigu tokių yra. Su baldų priežiūrai skirtomis šluostėmis galite nuvalyti dulkes ir nešvarumus nuo sėdynių, o itin minkštos ir lygaus paviršiaus šluostės padės lengvai nuvalyti ir nublizginti langus bei veidrodėlius. Išvalyti su mikropluošto šluoste jie mažiau tepsis.

Namų valymui

Mikropluošto šluostės taip pat labai padeda prižiūrėti namus ir atlikti kasdienius namų ruošos darbus. Jos dažniausiai naudojamos virtuvės ir vonios priežiūrai. Jomis lengvai nuvalysite paviršius ir ant jų esančius nešvarumus. Taip pat jos efektyviai sugeria drėgmę, jeigu yra išsilieję skysčiai. O dažniausia šias šluostes šeimininkės naudoja dulkių valymui. Patogiai ir greitai ne tik nuvalysite dulkes, bet ir atnaujinsite baldų paviršių bei suteiksite jiems žvilgesio.

Grožio procedūroms

Nano technologija žengia ir į grožio sferą, todėl toms, kurios mėgsta pasilepinti grožio procedūroms namuose, tikrai patiks nano šluostės. Specialiai grožio procedūroms kuriamos nano šluostės palengvina pilingo, veido valymo procesus. Natūrali šluostė neerzina odos, nesukelia alergijos, o svarbiausia, kad gali būti naudojama daug kartų.

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *