Press "Enter" to skip to content

Kuo skiriasi šilumos siurbliai?

Šilumos siurbliai – puikus pasirinkimas bet kuriems namams. Tačiau prieš perkant turėtumėte susipažinti, kuo skiriasi oras-oras ir oras-vanduo, na, o tuomet pasirinkti tą, kuris jums tiks.

Oras-oras

Jeigu ieškote šilumos siurblio, kuris veiktų daug metų, tuomet oras-oras bus tinkamas pasirinkimas. Tačiau pirkti neskubėkite, iš pradžių susipažinkite su šiuo šilumos siurbliu ir nuspręskite, ar jis jums tinkamas. Pradėkime nuo to, jog pasirenkant oras-oras nereikės jokios papildomos įrangos. Tai puikus pasirinkimas naujai statomiems namams, tačiau tinka ir senos statybos namams. Kitas privalumas – pelėsio pašalinimas. Kadangi šilumos siurbliai gali sumažinti drėgmę namuose, tai ir pelėsio nebelieka. Tai be jokios abejonės puikus pasirinkimas tiems, kurie namuose kovoja su pelėsiu. Tinkamai pasirinktas šilumos siurblys greitai atsipirks – tai dar vienas privalumas. Jie nėra brangus, be to, turint šilumos siurblį reikia mokėti mažesnius komunalinius mokesčius, todėl nenuostabu, jog į šią sistemą kai kurie žiūri ne kaip į prabangą, o investiciją ir sutaupymo galimybę. Šilumos siurbliai oras-oras ne tik šildo, bet ir šaldo orą. Jei vasaros metu dejuojate, kad per karšta, jis jums pasitarnaus. Na, o dar vienas privalumas yra tas, jog oras-oras gali būti sumontuotas greitai ir be jokių rūpesčių, kadangi darbus atliksite ne jūs, o apmokyti darbininkai.

Oras-vanduo

Oras-oras yra puikus pasirinkimas daugeliui, tačiau ne visiems. Na, o tie, kuriems netinka oras-oras, turėtų pagalvoti apie oras-vanduo sistemą. Tai sistema, kuri gali prisitaikyti prie bet kokios apšildymo sistemos. Ir tai nėra vienintelis jos privalumas. Ji veikia net ir tuomet, kai orai už lango būna ypač šalti. Visgi tam tikrais atvejais gali prireiks labai galingo šilumos siurblio arba papildomos šildymo sistemos, jeigu namas labai erdvus. Oras-vanduo nekelia jokios žalos nei žmonėms, nei aplinkai, o tai dar vienas svarbus šio šilumos siurblio privalumas. Be to, jie parūpina ne tik šiltą orą, bet ir vandenį. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško lengvai prižiūrimo prietaiso, kadangi oras-vanduo veikia be jokios priežiūros. Na, ir nepamiršime priminti, jog ir oras-vanduo montavimas yra greitas, o sistema bus nedidelė ir beveik jos nepastebėsite.

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *