Press "Enter" to skip to content

Kodėl namuose verta turėti oro kondicionierių?

oro kondicionierius

Klimatologai perspėja, kad kiekvienais metais galime sulaukti vis karštesnių vasarų. Šildymu žiemos sezonu pasirūpina kiekvienas, o ką daryti vasaromis, kai neįmanoma ištverti alinančio tvankumo ir jis jaučiamas net patalpų viduje? Ekspertai vieningai pritaria, kad kiekvienam namų ūkiui reikalingi kokybiški oro kondicionieriai.

Karštis gali sukelti rimtų problemų ne tik žmogaus sveikatai, bet ir gyvybei. Ypač turėtų suklusti vyresnio amžiaus žmonės, sergantys lėtinėmis ligomis ar auginantys mažus vaikus. Šioms asmenų grupėms per didelis karštis labai pavojingas.

Oro kondicionieriai taip pat turėtų būti naudojami protingai, tik tada ši namų investicija atsipirks su kaupu. Kokybiškus oro kondicionierius rasite čia: https://komfo.lt.

Oro kondicionavimo sistemų privalumai

Geresnė oro kokybė

Oro kondicionieriai filtruoja ir cirkuliuoja patalpų orą, pašalindami iš jo įvairius teršalus ir pelėsį. Tai labai svarbu asmenims, kenčiantiems dėl nuolatinės alergijos ar sergantiems astma. Reikia pasirūpinti, kad kondicionavimo sistema būtų švari ir filtrai reguliariai keičiami. Tik taip iš patalpų oro bus pašalinti visi dirgikliai, sukeliantys alergijos ar astmos priepuolius.

Mažiau vabzdžių ir kitų parazitų

Oro kondicionavimas tiekia švaresnį orą ir apsaugo namus nuo įvairių vabzdžių. Augintiniai namuose išvengia blusų ir erkių. Švariame ore – švari ir aplinka. Prie to labai prisideda ir tai, kad namuose nereikia praverti langų.

Geresnis darbo našumas

Esant tvankiam orui patalpose, tampa sunku įveikti bet kokius darbus. Žmogaus kūnas eikvoja daug energijos, bandydamas atvėsti, todėl greičiau pavargstama ir sutrinka gebėjimas mąstyti. Oro kondicionieriai – labai svarbus įrengimai biuruose.

Geresnė nuotaika ir psichologinė sveikata

Nejaučiant karščio ir esant vėsesnei temperatūrai, žmonės jaučiasi sveikesni, energingesni, taigi ir laimingesni.

Kokybiškesnis miegas

Kai naktimis tvanku, gerai išsimiegoti tampa dideliu iššūkiu. Esant per aukštai patalpų oro temperatūrai, padidėja širdies susitraukimų dažnis ir net kraujospūdis, todėl miegoti tampa praktiškai neįmanoma, nuolat prabudinėjama. Visa tai išsprendžia patalpų oro kondicionavimas.

Baldų ir elektros prietaisų apsauga

Karštis ir drėgmė labai kenkia namų baldams ir elektros prietaisams. Baldai gali deformuotis. Taip pat vis dažniau pastebimas ir pelėsis. Buitiniai prietaisai taip pat gali nuolat gesti dėl per didelio karščio. Kad to išvengtumėte, įsirenkite oro kondicionierių.

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *