Press "Enter" to skip to content

Kaip atnaujinti kasdien naudojamus daiktus?

telefonas
Photo by Jess Bailey Designs on Pexels.com

Kartais tikrai nesusimąstome, kiek daug daiktų supa mus. Didžiąją dalį jų nusiperkame patys, bet nemažai daiktų tiesiog atsiranda savaime: gauname dovanų ar palikimu. Taip daiktų kiekis vis kaupiasi ir kaupiasi. Taigi labai naudinga kartais vis peržiūrėti, ką turime, ką naudojame, o kas tik užima vietą.

Tikrai yra keletas daiktų, kuriuos naudojame kasdien ir turime pasirūpinti jų tinkama priežiūra. Visi sutiksite, kad nėra nė dienos, kada nenaudotumėte dantų šepetėlio, kuriuo valote savo dantis kiekvieną rytą bei vakarą ir mobilaus telefono, kuris šiais laikais patapo tiek laisvalaikio, tiek ir darbo įrankiu.

  1. Mobilusis telefonas. Tikriausiai nebėra tokio žmogaus, kuris neturėtų šio įrenginio. Vieni mėgsta juos dažnai keisti, kiti perka naują tik tuomet, kai nusibosta arba sugenda. Bet jeigu tinkamai prietaisą prižiūrėsite ir pasirūpinsite jo atnaujinimu, tai mobilusis telefonas Jums tarnaus ilgiau.

Kadangi mobilieji telefonai mūsų rankose atsiduria kas kelias ar keliasdešimt minučių ir juos pasidedame į bet kurią pirmą pasitaikiusią vietą, tai būtina rūpinti telefono švara. Juk vieną akimirką mobilusis telefonas yra padedamas ant darbo stalo, kitą jau – ant trupiniuoto pietų stalo, tuomet dar įsidedame jį į kišenę, kurioje ką tik buvo grynieji pinigai, raktai ir pan.

Be to, tikrai kiekvieną kartą paimdami įrenginį neplauname rankų. Jį pasiimame ir parduotuvėje apsipirkinėdami, ir įlipę į viešąjį transportą ar net prieš eidami į tualetą. Tokiu būdu mobilusis telefonas labai greitai aplimpa mikrobais. Tad tam, kad išvengtumėte didžiosios dalies nešvarumų bei mikrobų, būtina nors kartą per savaitę pilnai dezinfekuokite savo mobilųjį telefoną. Yra sukurtos ir specialios valymo šluostės šiems įrenginiams valyti, tad rekomenduojama jas reguliariai naudoti.

  • Kaitinamojo tabako įrenginys. Jei rūkote, turėtumėte nepamiršti ir šio įrenginio. Kaitinamojo tabako įrenginį reikia taip pat prižiūrėti kaip ir mobilųjį telefoną. Juk šį įrenginį taip pat pasidedame į bet kurią pirmą pasitaikiusią vietą, todėl jį būtina dezinfekuoti ir valyti kasdien. Nepamiršti reikėtų ir įrenginio vidaus. Juk kuo dažniau prižiūrėsime savo įrenginį, tuo ilgiau jis mums tarnaus. Pavyzdžiui, perkant PLOOM X įrangą, prie jos prideda ir valymo įrankį. Taip pat kai kurie kaitinamojo tabako įrenginiai turi keičiamas nugarėles, todėl reikėtų pasirūpinti ne tik naudojamu įrenginiu, bet ir jo aksesuarais.
  • Dantų šepetėlis. Atkreipkite dėmesį į tai, kur ir kaip jį laikote bei kaip dažnai dantų šepetėlį keičiate. Tam, kad jis netaptų bakterijų dauginimosi šaltiniu, būtinai laikykite dantų šepetėlį vertikalioje padėtyje bei keiskite jį nauju praėjus trijų mėnesių laikotarpiui.

Dantų šepetėlio dezinfekcijai tinka30 sekundžių panardinimas į burnos skalavimo skystį, kuriame yra alkoholio.

Mobiliojo telefono, dantų šepetėlio ir kaitinamojo tabako įrenginio priežiūra yra labai lengva bei paprasta. Tad rūpinkitės jais, kad išvengtumėte nereikalingų mus supančių mikrobų bei bakterijų.

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *