Press "Enter" to skip to content

Ieškote būdų, kaip greitai ir paprastai išrašyti sąskaitas? Pateiksime opciją

Jeigu šiuo metu vykdote veiklą, dirbate savarankiškai ir Jums pabodo išrašyti sąskaitas rankiniu būdu? Tokiu atveju siūlome Jums daugiau domėtis sąskaita123 sistema, kurie plačiai aptariama čia.

Apskaitai naudotis kompiuteriu bei virtualiomis programomis sąskaitų išrašymui net būtina. Juk tai yra galimybė ne tik palengvinti sau darbus, tačiau ir saugumo gamtą.

Aptarsime pačią svarbiausią informaciją apie sąskaita123 virtualią programą, kuri daugeliui laisvai samdomų specialistų be įmonių tapo pasirinkimų numeris vienas.

Kaip teigia patys sąskaita123 kūrėjai: „Sąskaitų faktūrų kūrimas dar niekada nebuvo toks paprastas ir lengvas. Saugokite visus savo klientų duomenis vienoje sistemoje“. Kokias funkcijas galima išbandyti pasinaudojus šios sistemos galimybėmis?

  1. Greitai ir patogiai išrašykite sąskaitas savo klientams. Matykite visas išrašytas sąskaitas, pagal pasirinktą laikotarpį, sąskaitos serijos numerį, veiklą, konkretų klientą ir pan.
  2. Pridėdami mokėjimą sąskaitai tuo pačiu sugeneruokite norimą kvitą: KPO, PPK, KAK arba KIO.
  3. Kvitą galite matyti kvitų sąraše, parsisiųsti, spausdinti.
  4. Sugeneruokite individualios veiklos žurnalą iš išrašytų sąskaitų ir sąnaudų, parsisiųskite žurnalą PDF formatu.
  5. Sistema preliminariai paskaičiuos Jūsų metų pajamas, sąnaudas, mokėtinus mokesčius ir grynąjį pelną.
  6. Produkto kortelėje matysite savikainą, galėsite nurodyti kodus, kategorijas, sandėlius ir kiekius. Prekės kodai palengvina prekių paiešką rašant sąskaitą.
  7. Stebėkite mokėtinų mokesčių sumą, pelną ir išlaidas, neapmokėtų sąskaitų sumą per metus.
  8. Ir kitos funkcijos.

Labai svarbu tai, kad šios sistemos galimybėmis yra aktyviai plečiamos. Kiekvienas žmogus gali rasti tai, kas jam tinka. Juk tikrai nėra būtina išnaudoti visų galimybių, tačiau kai kažko reikia, džiugu, kad tai yra.

Jokio skirtumo, ar esate asmuo, kuris vykdo veiklą, ar didelė įmonę – tikrai būsite patenkintas sistema, kuri taupo laiką ir atveria galimybes palikti buhalteriją sistemai, o pačiam atlikti konkrečius darbus, kurie tuo metu yra aktualūs.

Gera, kad šiuo metu su tinkamomis priemonėmis optimizuoti darbus yra paprasta. Svarbiausia yra jas išnaudoti. Juk ne veltui jos yra ir ne veltui jos tokios mėgstamos bei mylimos.

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *