Press "Enter" to skip to content

Į ką svarbu atsižvelgti renkantis privatų darželį?

Valstybiniai vaikų darželiai paprastai vadovaujasi laiko patikrintais standartais. Privačiuose vaikų darželiuose mokymo programa ir mokymo metodai gali būti keičiami. Visi vaikai yra labai skirtingi ir tai, kas tinka vienam, netinka kitam, todėl idealų kai ne vaikas turi prisitaikyti prie metodikos, o metodika prie jo.

Šiuolaikiniai ugdymo metodai

Atstumas tarp darželio ir namų yra svarbus kriterijus renkantis darželį, tačiau jis neturėtų būti svarbiausias. Svarbiausia – užtikrinti tinkamą vaikų priežiūrą ir optimalias sąlygas jų vystymuisi. Čia rasite geriausius pasiūlymus jūsų vaikui, nes ikimokykliniame ugdyme labai svarbu nepamiršti, kad vaikas yra vaikas. Tai gali atrodyti savaime suprantama, tačiau mokymo programoje į tai ne visada atsižvelgiama. Jų užduotis – ne tik įgyti žinių, bet ir ugdyti savo kūno suvokimą, palengvinti emocijų išraišką, pagerinti dėmesį ir dar daugiau. Kalbų mokymasis yra standartinis dalykas ir vaikų darželyje, tačiau svarbu į jas žiūrėti kaip į veiksmingo bendravimo priemonę.

Mokymosi ir žaidimų aplinka

Gerame darželyje turėtų dirbti aukštos kvalifikacijos specialistai, norintys dirbti su vaikais. Laikas, praleistas darželyje ir ikimokyklinėje įstaigoje, turi didžiulę įtaką tolesnei vaiko raidai, todėl svarbu sudaryti tinkamas sąlygas, kad vaikas galėtų įgyti įgūdžių ir patenkinti savo individualius poreikius. Būtina sąlyga – tinkama įranga. Mokymui reikalingą medžiagą paruošia mokytojas, tačiau sąlygos turi didelę įtaką atmosferai, taigi ir vaikams. Vaikų darželis visų pirma turi būti saugus. Tai, be kita ko, reiškia sertifikuotus baldus, taip pat avarinius išėjimus ir stebėjimą. Kartu erdvė turi būti tvarkinga ir patraukli – vaikas turi jaustis jaukiai.

Kokį darželį lankys jūsų vaikas priklauso tik nuo jūsų. Atminkite, kad prieš užrašant vaiką į darželį, pravartu apsilankyti darželio interneto svetainėje ir asmeniškai pasikalbėti su mokytojais bei direktoriais.

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *