Press "Enter" to skip to content

Fotoaparato akumuliatorius – kaip prailginti jo tarnavimo laiką?

fotoaparato akumuliatoriai

Kiekvienam fotografui bei šios srities entuziastui yra svarbu užtikrinti, kad fotoaparato akumuliatorius tarnautų viso fotografavimo metu. Juk mažiausiai norima praleisti galimybę užfiksuoti brangias akimirkas šventėje ar kelionėje, dėl tokių dalykų, kaip išsikrovęs fotoaparato akumuliatorius. Laimei, yra keletas patikrintų būdų, kaip galima prailginti  akumuliatoriaus tarnavimo laiką tam, kad fotografuodami maksimaliai išnaudotumėte savo fotoaparato galimybes.

Siekiant užtikrinti optimalų ir aukščiausios kokybės fotoaparato akumuliatoriaus veikimą, labai svarbu naudoti originalų fotoaparato gamintojo akumuliatorių. Padirbti ir neoriginalūs akumuliatoriai gali ne tik pabloginti veikimą, bet ir sukelti potencialų pavojų fotoaparato funkcionalumui. Todėl jei fotografija yra jūsų aistra ar tiesiog hobis, nepagailėkite investuoti į originalų akumuliatorių.

Taip pat, jei norite, kad fotoaparato akumuliatorius tarnautų ilgus metus, laikykitės gamintojo nurodymų, kaip reikėtų jį įkrauti. Per ilgas krovimas gali gerokai sutrumpinti bendrą akumuliatoriaus tarnavimo laiką. Todėl rekomenduojama nepersistengti ir išimti akumuliatorių iš kroviklio, kai jis pasiekia pilną talpą, kad išvengtumėte nereikalingos apkrovos ir tuo pačiu energijos švaistymo.

Norėdami padidinti akumuliatoriaus efektyvumą, venkite ekstremalių temperatūrų. Nors fotoaparatas ir jo priedai nėra maistas, kad išsilydytų ar suledytų. Stiprus karštis arba šaltis gali neigiamai paveikti akumuliatoriaus veikimą ir tarnavimo trukmę. Todėl nepalikite tiek pačio fotoaparato, tiek akumuliatoriaus įkaitusiame automobilyje ar tiesioginiuose saulės spinduliuose ilgesniam laikui.

Sutaupysite akumuliatoriaus energijos ir išjungdami nenaudojamas funkcijas. Šiuolaikiniuose fotoaparatuose galima rasti įvairiausių funkcijų, kurių fotografuojant tiesiog nereikia. Tokios funkcijos, kaip  „Wi-Fi” arba „Bluetooth”, prisideda prie akumuliatoriaus naudojimo, todėl jis gali greičiau išsikrauti. Šių funkcijų gali prireikti tada, kai kadrai jau yra nufotografuoti.

Išjungus nenaudojamas funkcijas, galite pasitelkti ir energijos taupymo režimą, kurio tikslas yra optimizuoti fotoaparato ekrano energijos suvartojimą. Įjungus šį režimą, galima reguliuoti ekrano ryškumą, kuris naudoja daug akumuliatoriaus energijos. Ekrano ryškumo sumažinimas nesumažina nuotraukos kokybės.

Akivaizdžiausias ir galbūt net juokingas patarimas, kaip prailginti fotoaparato akumuliatoriaus veikimo trukmę yra tiesiog išjungti fotoaparatą, kai nefotografuojate, o grožitės vaizdu. Net kai akumuliatoriaus energijos belieka vos keli procentai, taupiai fotografuodami galite išspausti dar kelias dešimtis kadrų.

Visi reikiami fotoaparato priedai, įskaitant fotoaparato akumuliatorius, vienoje vietoje – https://fotopriedai.lt internetinėje parduotuvėje. O jei atsitiks taip, kad nerasite tinkamos prekės – susisiekus jums ji bus parūpinta!

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *