Press "Enter" to skip to content

Dantų protezų priežiūra

Gana gajus mitas, kad dantų protezai reikalauja labai daug priežiūros. Geriausiai jį paneigti gali tie žmonės, kurie jau ne vienerius metus džiaugiasi nuostabiais dantimis, kurie visiškai savo estetine bei funkcionalumo prasme atstoja tikrus.

Žinoma, tai nereiškia, kad dantų protezai nereikalauja jokios ypatingos priežiūros. Jos reikia, tačiau ji tikrai nei labai sudėtinga, nei ilgai trunkantis. Jūsų dėmesiui aptarsime esminius aspektus, kurie užtikrins, kad Jūsų atliekama dantų protezų priežiūra yra atliekama tinkamai.

Dėmesys kaip ir natūraliems dantims

Daugeliui atrodo, kad dantų protezai yra labai lepūs ir norit, kad jie tarnaut jums visą gyvenimą – jiems reikia skirti labai daug dėmesio ir laiko. Tai yra mitas, kurį geriausiai paneigti gali specialistai, kurie deda tokius dantis. Paprasčiausiai jiems reikia tokios paties priežiūros kaip ir tikriems dantukas. Juos reikia valyti, taip pat pasirūpinti, kad būtų tinkamai išvalomi ne tik dantys, tačiau ir visa burnos ertmė. Galiausiai, reikia reguliariai lankytis pas specialistus apžiūrai bei vertinimui, jeigu reikia – korekcijoms.

Inovatyvūs protezai

Kadangi rinkoje atsiranda vis daugiau galimybių – reikia jomis domėtis. Žinoma, visada geriausia yra tartis su specialistais, kurie deda protezus. Jų darbas ne tik atlikti įdėjimo darbus, tačiau taip pat ir žmogui suteikti visą svarbiausią info apie darbus, kurie bus padaromi, atsakyti į klausimus ir svarbiausia – supažindinti su galimybėmis, kurios vis labiau auga ir tuo pačiu yra pasiekiamos kiekvienam.

Išimami ar fiksuojami?

Žinoma, dantų protezų priežiūra taip pat kinta priklausomai nuo to, ar jūsų atveju yra išimami protezai, ar fiksuojami. Dažniausiai šiuo metu jau yra pasirenkami ir juos reikia prižiūrėti taip pat kaip ir tikrus dantis. Tačiau tokiu atveju, kai protezai yra išimami –  dažniausiai jų priežiūra tampa net paprastesnė, kadangi išėmus galima geriau juos išvalyti ir pasiekti tokias vietas, kurios yra sunkiai pasiekiamos su dantų šepetuku. Visgi, išimami tikrai šiais laikais yra pasirenkami vis rečiau, kadangi ir fiksuojamų kainos yra priimtinos daugeliui, tad natūralu, kad ši patogesnė ir natūralesnė opcija yra pasirenkama kur kas dažniau.

Svarbu yra rasti gerą kliniką, kurioje ne tik bus diegiami jums labiausiai tinkami protezai, tačiau taip pat ir gaunama informacija apie jų priežiūra bei išgirstami visi kiti atsakymai į dažniausiai daugeliui kylančius klausimus. Žinojimas yra svarbus.

Klaipedosoc.lt

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *