V.Lemežis: “Mūsų visų mintys sutelktos tik į kitą ketvirtadienį”

Šiandien UEFA būstinėje ištraukus burtus, paaiškėjo, kad trečiajame Europos lygos atrankos etape “Trakų” – “Norrkoping” poros nugalėtojų lauktų Titovo “Shkendia” iš Makedonijos arba Helsinkio HJK iš Suomijos. Pirmąją dvikovą 3:1 laimėjo namie žaidę makedonai.

“Žinoma, kad domimės tuo, tačiau dėmesio per daug neskiriame. Mūsų visų mintys sutelktos tik į kitą ketvirtadienį – į rungtynes, kuriose privalome atsirevanšuoti “Norrkoping” ekipai bei žengti į trečiąjį etapą. Kai tai nutiks, tada galvosime ir apie kitą varžovą”, – sakė klubo direktorius Virmantas Lemežis.

Priminsime, kad atsakomosiose rungtynėse “Trakams” jau galės padėti diskvalifikaciją atlikęs Arūnas Klimavičius bei dėl kojos skausmo vakar negalėjęs žaisti vartininkas Ignas Plūkas.

Pirmajame etape “Shkendia” savo varžovę Kišiniovo “Dacia” (Moldova) nugalėjo bendru rezultatu 7:0. HJK pirmąsias rungtynes 0:1 pralaimėjo Velso “Connah’s Quay Nomads” ekipai, tačiau atsakomosiose rungtynėse atsirevanšavo 3:0.

Sėkmės su “Norrkoping” atveju, “Trakai” Europos kampaniją pratęstų namų rungtynėmis. Atsakomoji dvikova būtų žaidžiama svečiuose.

Iš to paties krepšelio riterių varžovais galėjo tapti ir žymiai stipresnis klubas. Tarp pretendentų buvo Eindhoveno PSV, Stambulo “Fenerbahce”, “Krasnodar” ir Atėnų “Panathinaikos”.

 

Share Button