U-19 rinktinės garbę gins ir du trakiškiai

Lietuvos U-19 rinktinė kitą savaitę pradeda Europos čempionato atranką. Į 24 žaidėjų sąrašą įtraukti ir du „Trakų“ ekipos atstovai Justinas Marazas ir Arnas Borodinas. Pirmasis šiemet įsitvirtino ir A komandoje, antrasis yra tvirtas B komandos pagrindo žaidėjas.

Abu trakiškiai kartu su bendraamžiais stovyklą prieš pagrindinius sezono startus pradėjo dar pirmadienį. Trečiadienį jie sužaidė kontrolines rungtynes su Telšių „Džiugu“ bei iškovojo pergalę rezultatu 3:0. Tiek A.Borodinas, tiek J.Marazas į aikštę žengė po keitimų. Pastarasis puikiu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų įtvirtino komandos pergalę.

„Draugiškos rungtynės buvo paskutinis pasispardymas prieš atranką. Stengėmės žaisti taip, kaip žaisime Austrijoje. Aišku, buvo ir klaidų, kurias išanalizuosime ir stengsimės daugiau jų nebedaryti! Smagu pelnyti įvartį, bet dar smagiau, kad tas įvartis įtvirtino ir praktiškai garantavo mūsų pergalę. Dabar likusiomis dienomis iki Austrijos aiškinamės, žiūrime ir esame labai rimtai nusiteikę! Nuotaikos geros, laikas puikus, ruošiamės svarbioms kovoms, kuriose sieksime vieno – patekti į elitinį etapą“, – pasakojo J.Marazas.

Kovoje dėl kelialapio į kitą etapą lietuviai Austrijoje kausis su vietos futbolininkais, Izraelio bei Kosovo.

 

Lietuvos rinktinės tvarkaraštis Europos čempionato atrankos 6 grupėje:

Spalio 3 d. (antradienis), 17 val. Lietuva – Izraelis („Burgerau“ stadionas, Saalfeldenas)

Spalio 6 d. (penktadienis), 13:30 val. Austrija – Lietuva („Steinbergstadion“ stadionas, Leogangas)

Spalio 9 d. (pirmadienis), 14 val. Kosovas – Lietuva („Burgerau“ stadionas, Saalfeldenas)

 

Share Button