“Trakų” jaunimas patiesė pirmos lygos lyderius

12-ojo Pirmos lygos turo rungtynėse neišvengta staigmenų. Tris pralaimėjimus iš eilės patyrę jaunieji riteriai Pakruojyje 2:1 nugalėjo iki šiol pirmenybėse pirmavusį „Pakruojo“ klubą. Sykį Lajo Traore smūgio pakruojiškiai įsimušė į savo vartus, o pergalingą įvartį jau pridėto laiko metu nuo 11 metrų žymos pelnė Andrius Kazakevičius.

Pirmajame kėlinyje geriau rungtyniavę pakruojiškiai buvo apdovanoti pačioje kėlinio pabaigoje – jau per pridėtą laiką už žaidimą ranka baudos aikštelėje buvo paskirtas vienuolikos metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo Vadimas Barba.

Sukrėsti „įvarčio į rūbinę“, riterių dubleriai į antrą rungtynių pusę išėjo su visiškai kitokia energija ir jau 54-ają rungtynių minutę rezultatas tapo lygus. Lajo Traore apgavo varžovų gynėjus, smūgiavo į vartus, o kamuolys nuo varžovų gynėjo Donato Strockio pakrypo į vartus.

Nepaisant to, kad rezultatas tapo lygus, ir „Trakai-B“ užduotį minimum įvykdė, A.Rybako auklėtiniai ir toliau žaidė geriau nei varžovai ir vis grasino varžovų vartams.

Tiesa, realių progų pasižymėti ir persverti rezultatą turėjo ir aikštės šeimininkai, o arčiausiai įvarčio buvo „Pakruojo“ puolėjas Edgaras Stankevičius, kuris smūgiu iš už baudos aikštelės prieigų sudrebino vartų skersinį.

Kai jau atrodė, kad rungtynės baigsis lygiosiomis, jau per pridėtą teisėjo laiką baudos aikštelėje buvo pargriautas Justinas Marazas, o už tokį veiksmą rungtynėms teisėjavusi Jurgita Mačikunytė skyrė vienuolikos metrų baudinį, kurį užtikrintai realizavo komandos kapitonas Andrius Kazakevičius.

Tai buvo ketvirtoji „Trakų-B“ komandos pergalė šiame sezone. Su trylika taškų riteriai kyla į devintą vietą nuo lyderių atsilikdami dešimties taškų atstumu.

„Šiek tiek išsigandome lyderių, bet mums pavyko“, – po rungtynių sakė „Trakų B“ treneris Albertas Rybakas.