„Trakų“ Europos kampanija baigta Makedonijoje

Šešias savaites trukusi futbolo šventė „Trakams“ baigėsi Makedonijos Strumicos mieste, kur aikštės šeimininkai „Shkendija“ futbolininkai 3:0 iškovojo pergalę bei seriją laimėjo bendru rezultatu 4:2.

37 laipsnių karštyje vykusiose rungtynėse iniciatyvą nuo pirmos akimirkos perėmė makedonų klubas, kuris ieškojo skylių prie „Trakų“ vartų, tačiau jų nerado. Apskritai, per pirmą pusvalandį, išskyrus tolimą šūvį į skersinį, „Shkendija“ nesukūrė nieko pavojingo. Tuo metu atrodė, kad „Trakai“ visiškai prisitaikė ir prie kaitros, ir prie aikštės.

Buvo paskelbta atsivėsinimo pertraukėlė, o iškart po jos galingu šūviu iš maždaug 25 metrų sąskaitą Armendas Amini atidarė rungtynių sąskaitą. Situacija apsivertė – toks rezultatas jau netenkino „Trakų“, tačiau „Shkendija“ net nemanė sustoti, o ir „Trakams“ kamuolio palaikyti visiškai neleido.

Artėjant pirmajai rungtynių pusei į pabaigą, fantastišku baudos smūgiu aikštės šeimininkų žvaigždė Ferhanas Hasani darsyk pasiuntė kamuolį į Igno Plūko ginamus vartus. 0:2, tačiau „Trakams“ reikalingas vos vienas įvartis.

Galima teigti, kad lemiama tapo 72 minutė, kai už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas Arūnas Klimavičius. Likę dešimtyje ir pavargę trakiškiai nebeturėjo jokių argumentų aikštės šeimininkams.

Pastarieji įmušė dar vieną įvartį, galutinai palaidodami riterių viltis prasibrauti į Europos lygos atrankos atkrintamųjų varžybų traukinį. Dabar galime prisiminti tą pusvalandį Vilniuje, kai komanda galėjo susikrauti didesnį bagažą prieš atsakomąsias rungtynes, tačiau šie metai Europoje rekomenduoja džiaugtis tuo, kas padaryta, o ne liūdėti dėl to, kas nepadaryta.

Jau sekmadienį trakiškiai grįžta į A lygą. Įprastai po Europos sezono būna žaidimo duobė, tad treneriai turi ruošti planą, kad to išvengtų. Šešių savaičių pasaka baigta – grįžtame į realybę.

Share Button