„Trakai“ – „Žalgiris“. Kai abi komandos nusipelnė laimėti

Paskutinėse trečiojo A lygos rato rungtynėse „Trakai“ lygiosiomis 2:2 sužaidė su Vilniaus „Žalgiriu“ bei nepralaimėtų rungtynių seriją pratęsė iki dešimties. Abu įvarčius riteriams pelnė Arūnas Klimavičius.

Šioje dvikovoje Olego Vasilenkos kariaunoje trūko traumą patyrusio Almos Wakili ir diskvalifikuoti Justino Januševskio. Juos aikštėje pakeitė labai aktyviai rungtyniavęs Deividas Česnauskis ir Pavelas Krukas. Visa kita komandos dalis buvo ta, kuri žaidė ir UEFA Europos lygos rungtynėse.

Dvikova prasidėjo aktyviai. Didžiausias „Trakų“ įvertinimas – „Žalgirio“ žaidimas nuo gynybos. Sunku pasakyti, ar žalgiriečiai sąmoningai pasirinko žaidimą antruoju numeriu, tačiau visą pavojų jie kūrė po kontratakų. Tiesa, pastarosios buvo labai pavojingos ir pirmasis rungtynių įvartis krito būtent taip.

Nespėję išsirinkti ginamųjų, riteriai dešiniajame krašte paleido Sergio Niyuadzi, kuris atliko perdavimą į baudos aikštelę kertančiam Darvydui Šernui, o pastarasis – smūgiu į patį kampą, atidarė rungtynių sąskaitą.

Žalgiriečiai pirmavo trumpai. Netrukus jie pargriovė į baudos aikštelę įsiveržusį Aleksandrą Byčenoką, o skirtą 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo A.Klimavičius. Pastarasis ir iki įvarčio, ir po įvarčio labai sėkmingai stabdė varžovų atakas, tokiu būdu, neabejotinai, nusipelnęs naudingiausio rungtynių žaidėjo titulo.

Atstatę lygybę, trakiškiai ir toliau dominavo aikštės viduryje – jie turėjo ir žaidybinę, ir teritorinę persvarą. Žalgiriečių atsakas ir toliau buvo kontratakos.

Abiejų ekipų futbolininkai nesismulkino stabdydami varžovus, o dvikovai teisėjavęs Gediminas Mažeika geltonomis kortelėmis baudė praktiškai visus iš eilės.

Iki pertraukos daugiau įvarčių pasiekta nebuvo, o po jos labai greitai Armantas Vitkauskas neapdairiai pargriovė Maksimą Maksimovą, už tai buvo skirtas dar vienas baudinys, kurį ir vėl užtikrintai realizavo A.Klimavičius.

Tuo metu audra jau buvo įsisiubavusi, tad futbolininkai turėjo būti ypač atsargūs. Deja, vienoje iš standartinių situacijų trakiškiams to padaryti nepavyko. Žiauri klaida ir rezultatas 2:2.

Tokia situacija netenkino abiejų komandų, abi stengėsi pasiekti pergalingą įvartį, „Žalgiris“ paskutiniąsias 15 minučių buvo aktyvesnis aikštėje, tačiau situacija nepasikeitė. Užfiksuotos lygiosios, o situacija turnyro lentelėje lieka nepakitusi.

Share Button