„Trakai“ – „Stumbras“. Maratonas prasideda

Pralaimėjęs kovą dėl Supertaurės, „Trakų“ klubas pradeda 2017 – ųjų A lygos maratoną. Pirmuoju varžovu tapo Kauno „Stumbro“ klubas, su kuriuo riteriai žaidė kontrolines rungtynes tiek prieš 2015, tiek prieš 2016 metų sezoną, tačiau šiemet šis priešininkas riterių kelyje nepasitaikė. Priešininkas, kuris visiškai pasikeitė ir apie kurio pajėgumą galima tik paspėlioti.

Data: 2017 m. kovo 3 d. 19.30 val.

Vieta: „Sportimos“ maniežas, Vilnius

Bilietai:

http://www.tiketa.lt/LT/traku_futbolo_klubo_varzybos_a_lygoje_16261

„Trakai“

Lietuvos vicečempionas „Trakų“ klubas po praėjusio sezono vieną žaidėją prarado (Nerijų Valskį), vieną paskolino (Jevgenijų Zasavickį), su vienu nutaukė kontraktą (Artiomu Gurenka). Į jų vietas atkeliavo Valdemaras Borovskij, Svajūnas Čyžas, Darius Kazubovičius bei šią savaitę prisijungęs Pedro Barrios.

„Stumbras“

Šios ekipos treneriai praėjusį sezoną ne kartą užsiminė apie tai, kad besikeičianti sudėtis yra pasiruošimas būsimam (2017 – ųjų metų) sezonui. Vis tik, tai nebuvo tiesa. Po praėjusio sezono „Stumbre“ pasikeitė beveik visa sudėtis, o naujajame „Stumbre“ net 16 naujų pavardžių.

Aiški situacija tik dėl Mariaus Papšio – tiek jo lygis, tiek sugebėjimai yra žinomi. Visi kiti futbolininkai yra paslaptis, todėl daugiausiai legionierių turinti ekipa arba gali šauti į viršų, arba kristi žemyn.

Tarpusavyje

6-2-3. „Trakai“ ir „Stumbras“ savo tarpusavio istoriją pradėjo skaičiuoti draugiškose rungtynėse prieš 2015 metų sezoną. Tąsyk buvęs riterių atakų lyderis Davidas Aršakianas pasižymėjo dukart, tačiau „Trakai“ „Stumbrui“ nusileido. Prieš praėjusį sezoną situacija pasikartojo – riteriai kauniečiams ir vėl pralaimėjo. Jei kalbėtumėm tik apie oficialius mačus, tai „Trakai“ pralaimėjo vos kartą. Po to pralaimėjimo darbo neteko tuometinis treneris Valdas Urbonas.

Paskutinėse tarpusavio rungtynėse užfiksuotos lygiosios 1:1. Tąsyk riteriai pirmavo, tačiau besibaigiant dvikovai praleido įvartį į savo vartus. Beje, to taško užteko, kad komanda A lygoje užsitikrintų antrąją vietą.

Akistata

Valdemaras Borovskij prieš Marių Papšį. Abiejų komandų naujokai, kurių sugebėjimai lietuviško futbolo gerbėjui nekelia abejonių. Įprasta, kad buvęs „Atlanto“ ekipos narys sezoną pradeda labai gerai, V.Borovskis į „Trakus“ įsiliejo irgi taip, lyg čia buvęs N metų.

„Trakų“ naujoko žmona futbolininkui prieš keletą dieną pagimdė dukrą, tad geresnės dovanos nei pergalė turbūt sunkiai sugalvosi.

Klausimas

Ar Olegas Vasilenka mes į aikštę naujausią kozirį? Pirmadienį į Lietuvą atvykęs dvidešimtmetis P.Barrios  dar tik pratinasi prie naujų komandos draugų. Vis tik, jo sugebėjimai verčia manyti, kad net ir gana vėlyvas prisijungimas prie komandos jam nesutrukdys pasirodyti kaip įmanoma geriau. Galbūt, net pirmajame A lygos ture.

Share Button