„Trakai“ – „Stumbras“. Dvikova su taurės laimėtoju

Per visą tarpusavio rungtynių istoriją „Trakai“ „Stumbro“ dar niekada nebuvo sutikę taip gerai nusiteikę. Ir tai suprantama. „Trakai“ dar niekada nežaidė su „Stumbru“, kai šis prieš kelias dienas buvo iškovojęs titulą. Kaip šis laimėjimas atsilieps trečiadienio rungtynėse, spėlioti sudėtinga. Sunku nuspėti ir kas labiau dominuos: euforija ar nuovargis?

Data: 2017 m. rugsėjo 27 d.

Vieta: LFF stadionas, Vilnius

Bilietai: http://www.tiketa.lt/LT/traku_futbolo_klubo_varzybos_a_lygoje_16261

Naujienos

Pastaruoju metu „Trakams“ tampa įprasta žaisti prieš komandas, kurios turėjo papildomų iššūkių. Taip buvo su „Sūduva“, kai ši tik ką baigė pasirodymą UEFA Europos lygoje, taip buvo su ta pačia „Sūduva“, kaip ji prieš kelias dienas sužaidė 120 minučių su „Žalgiriu“. Šį trečiadienį ta pati istorija. Tik varžovas kitas.

Patiems riteriams ši savaitė buvo labai svarbi dėl Diniaro Bilialetdinovo įtraukimo į komandos schemas. Galime tik paspėlioti, tačiau šįsyk didžiausia A lygos žvaigždė turėtų atrodyti dar solidžiau nei dvikovoje su „Jonava“.

„Trakai“ nėra laimėję trejų rungtynių iš eilės. Tokių serijų nuo komandos patekimo į A lygą galima suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų.

Tarpusavyje

7-4-3. Paskutinį kartą „Trakai“ ir „Stumbras“ žaidė pačioje vasaros pradžioje. Po kelių iškovotų pergalių bei rinktinių pertraukos riteriai nuvyko į Kauną, kuriame per 90 minučių pralaužti „Stumbro“ gynybos taip ir nepavyko. Tai buvo antrosios šių komandų lygiosios šiame sezone.

Apskritai, šį sezoną žaidžiant su „Stumbru“, „Trakai“ turi nemažai problemų. Vienintelė pergalė buvo iškovota atidarymo rungtynėse. Tąsyk įspūdingu smūgiu antrajame kėlinyje pasižymėjęs Alma Wakili tapo vienintelio įvarčio autoriumi.

Klausimas

Kokia sudėtimi žais „Stumbras“? Viena vertus, kauniečiai nuo sekmadienio jau bus atgavę jėgas, kita vertus – ta euforija psichologiškai žaidėjus turėjo išvarginti labiau nei įprastose rungtynėse.

„Trakų“ sudėties spėlionėje klausimų mažiau. Komanda vis dar toli nuo optimalios sudėties.

Akistata

Diniaras Bilialetdinovas prieš Dominyką Barauską. Jei D.Barauskas žais ir žais atraminio saugo pozicijoje, tai jo ir D.Bilialetdinovo akistatos aikštėje neišvengiamos. Pirmajam atraminio saugo pozicija nėra labiausiai įprasta karjeroje, D.Bilialetdinovui – A lyga dar nėra įprastas dalykas karjeroje.

Orų prognozė

Rungtynių metu sinoptikai prognozuoja 12 laipsnių šilumą, 3 metrų per sekundę Rytų vėją bei giedrą be lietaus vakarą.

Share Button