“Trakai” – “Kauno Žalgiris”. A lygoje užmirštas pralaimėjimo skonis

Kai riteriai pirmąsyk šį sezoną atvyko į laikinąją sostinę žaisti rungtynių su “Kauno Žalgiriu”, jų žaidimas ir rezultatai, švelniai tariant, neblizgėjo. Vis tik, dvikova su vos vieną tašką per septynerias rungtynes iškovojusiais varžovais turėjo komandai įkvėpti pasitikėjimo bei pagerinti situaciją turnyro lentelėje. Reziumė: neįkvėpė, nepagerino.

Nuo to laiko nutekėjo daug vandens – “Trakai” pakilo į antrąją vietą, kažkiek sumažino atsilikimą nuo Vilniaus “Žalgirio”, sėkmingai sudalyvavo UEFA Europos lygos atrankoje bei paskutinėse aštuoneriose rungtynėse A lygoje nepatyrė nei vieno pralaimėjimo. Pralaimėjimo skonio jau šešis mačus iš eilės neturi ir “Kauno Žalgiris”, o tai reiškia, kad šįvakar laukia dviejų ilgiausias nepralaimėtų rungtynių serijas turinčių komandų dvikova.

 

Data: 2017 rugpjūčio 9, 18:00 val.

Vieta: S.Dariaus ir S.Girėno stadionas, Kaunas

 

Varžovas

“Kauno Žalgirio” klube per vasarą revoliucijos neįvyko. Tiesa, didelį indėlį į šios komandos transformaciją įnešė naujasis treneris iš Šiaurės Airijos Johnatanas McKinstry. Tarp aikštės žaidėjų pasikeitimai buvo padaryti, iš esmės, tik puolime. Roką Krušnauską pakeitė Edvinas Baniulis ir puikiausiai “Trakams” pažįstamas Lukas Kochanauskas.

“Trakų” stovykloje pasikeitimų išvengta, išskyrus tai, kad pirmą sezono pusę dėl legionierių limito B komandoje praleidęs Lajo Traore prisijungė prie pagrindinės komandos.

Paskutinis turas

Kauniečiai išgyveno tikrą dramą dvikovoje su Klaipėdos “Atlantu”, kai pastarieji dvikovos pabaigoje nerealizavo 11 metrų baudinio ir tokiu būdu pratęsė nelaimėtų rungtynių seriją.

A lygos autsaideriai per paskutiniąsias šešerias rungtynes praleido viso labo du įvarčius ir tai yra klausimas, į kurį atsakymą Olegas Vasilenka tiesiog privalo surasti.

Pats O.Vasilenka paskutinėse rungtynėse net šešiems pagrindo žaidėjams davė poilsio, tačiau tai nesutrukdė iškovoti dar vienos pergalės. Tiesa, antrajame kėlinyje į aikštę buvo mesti Maksimas Maksimovas, Oscaras ir Mychailo Šiška.

Tarpusavyje

10-2-1. Paskutinėse tarpusavio rungtynėse “Trakai” varžovus iš Kauno nugalėjo 4:1, tokiu būdu tarpusavio susitikimų istorijoje įformindami dešimtąją pergalę. Tąsyk, persvarą “Trakai” susikrovė po pertraukos, kai du įvarčius pelnė Oscaras, vieną – Aleksandras Byčenokas.

Citata

“Svarbu iš pripratimo Lukui neperdavinėti kamuolio”, – Aleksandras Byčenokas

Orų prognozė 

Rungtynių metu sinoptikai prognozuoja 24 laipsnių šilumą, 4 metrų per sekundę Pietų vėją, debesuotą be lietaus vakarą.

Share Button