„Trakai B“ laimėjo trečiąkart iš eilės!

Jaunieji „Trakų“ riteriai 1:0 Klaipėdoje nugalėjo „Koralą“ bei pirmoje lygoje iškovoję trečią pergalę iš eilės pakilo į septintą turnyro lentelės vietą. Pergalingą įvartį 75 minutę pelnė Povilas Malinauskas.

„Trakai B“ nuo pirmų minučių aktyviau pradėjo rungtynes, kontroliavo žaidimą bei kūrė progas. Pasižymėti galėjo Svajūnas Čyžas bei jau minėtas P.Malinauskas. Varžovus iš arti pasitikdavę riteriai daugelyje situacijų net ir praradę kamuolį jį susigrąžindavo. Taip pat ir žaidimo kontrolę.

Po pertraukos aikštėje daugiau buvo kietos kovos, tačiau arčiau įvarčio ir vėl buvo „Trakai B“. Ta kieta kova kartais peraugdavo į nesportinius veiksmus. Viename epizodų ekipos treneris Dmitrijus Piatibratovas liko nepatenkintas teisėjo sprendimu už itin šiurkštų veiksmą „Koralo“ futbolininko bei netrukus pats buvo priverstas palikti techninę zoną. Iki dvikovos pabaigos buvo likęs dar pusvalandis.

Dar po penkiolikos minučių P.Malinauskas aikštės viduryje perėmė kamuolį, numetė kamuolį į ataką besijungiančiam S.Čyžui, pastarasis netrukus grąžino kamuolį P.Malinauskui, o šis stipriu smūgiu į tolimą kampą įmušė pergalingą įvartį.

„Koralo“ futbolininkai per likusį laiko nesukūrė nieko panašaus į „Trakų B“ vartų šturmą bei nesukūrė nei vienos galimybės rezultatą išlyginti.