„Trakai B“ draugiškose rungtynėse nusileido Minsko „Dinamo“ jaunimui

Viena jauniausių pirmosios lygos komandų „Trakai B“ prieš prasidedant naujam lygos sezonui kontrolines rungtynes sužaidė su Minsko „Dinamo-2“ ekipa bei patyrė pralaimėjimą 1:3. Nesėkmę lėmė neužtikrintas žaidimas besiginant.

Rungtynės prasidėjo itin aukšta sparta, jaunieji riteriai sėkmingai užėmė vietas aikštės viduryje bei priekyje, tačiau techninės ir taktinės klaidos prie savųjų vartų atėmė galimybes pakovoti dėl geresnio rezultato. Sužaidus vos dešimt minučių, „Dinamo-2“ sukūrė niekuo neišsiskiriančią ataką, kuri virto įvarčiu.

Po pertraukos abu treneriai pakeitė daugumą savo žaidėjų, tačiau antras ir trečias įvarčiai vėl krito į riterių vartus. Tik tada, už pražangą prieš Svajūną Čyžą, 11 metrų baudinį realizavo Andrius Kazakevičius.

„Turbūt, Andrius buvo vienintelis gynėjas šiose rungtynėse, kuris atidirbo taip, kaip iš jo buvo reikalaujama. Kodėl nesužaidė kiti? Manyčiau, jog pagrindinė priežastis ta, jog su visa gynybos linija eksperimentavome. Taip pat norėtųsi, kad užtikrinčiau žaistų vartininkas, bet iš esmės daug kuo šiose rungtynėse likau patenkintas. Davėme kovą ir tikrai nebuvo taip, kad „Dinamo-2“ žaidė, o mes tik stebėjome. Tikrai ne“, – apie rungtynes sakė „Trakai B“ vyriausiasis treneris Marius Bezykornovas.

Iki naujojo pirmosios lygos sezono liko maždaug trys savaitės. Treneris tikina, kad ši komanda atrodys kur kas geriau nei pernai.

„Dar turime laiko pataisymams ir jį išnaudosime maksimaliai gerai, kaip galime. Kai pernai jaunimas prisijungė prie komandos, jiems buvo labai sunku pereiti į vyrų futbolą. Dabar jaučiasi, kad jie jau pripratę prie to. Visai kitas lygis. Parodysime, ko esame verti“, – sakė M.Bezykornovas.

„Trakai B“ rungtynes žaidė tokios sudėties: Timofėjus Šeremeta, Martynas Vasiliauskas, Simonas Jurgilas, Andrius Kazakevičius, Jurijus Serbinas, Mantas Adomėnas, Rokas Masenzovas, Roman, Justinas Marazas, Svajūnas Čyžas, Povilas Malinauskas. Po keitimų antrajame kėlinyje pasirodė: Džiugas Sūnelaitis, Lukas Katilius, Vilius Piliukaitis, Erlandas Duršlikas, Marius Truncė, Domas Verbušaitis ir Elvinas Ališauskas.

Share Button