“Trakai B” apmaudžiai išleista pergalė

Tris pergales iš eilės iškovoję “Trakų B” futbolininkai penktadienį LFF stadione pirmos lygos rungtynėse priėmė “Vilniaus Vyčio” klubą bei dvikovą užbaigė lygiosiomis 1:1. Riterių gretose pasižymėjo Svajūnas Čyžas. Po jo įvarčio “Trakai B” pirmavo. Pirmavo iki 90 minutės, o tada praleido įvartį po standartinės situacijos.

Pirmasis kėlinys priklausė jauniesiems riteriams. Pastarieji dvikovą pradėjo be didesnės žvalgybos, sėkmingai įsitvirtindami aikštės viduryje. Daug darbo atliko Lajo Traore, gynyboje sėkmingai kamuolius susirinkdavo Arnas Borodinas, o priekyje nenuilsdami dirbo Donatas Šėgžda, Svajūnas Čyžas bei Justinas Marazas.

Vienintelį įvartį trakiškiai įmušė pirmojo kėlinio viduryje. Nors ir nelabai stipriu, tačiau tiksliu smūgiu į apatinį vartų kampą priešininką nuginklavo S.Čyžas.

Po pertraukos vaizdas kiek pasikeitė. “Vilniaus Vytis” perėmė žaidimo kontrolę aikštės viduryje, vis dažniau pradėjo lankytis prie “Trakai B” ekipos vartų, tačiau realių progų nekūrė. Išskyrus vieną.

Po Andriaus Kazakevičiaus pražangos buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurio buvęs “Trakų”, o dabar “Vilniaus Vyčio” puolėjas Nikolajus Misiuk realizuoti nesugebėjo.

Besibaigiant rungtynėms, “Vilniaus Vytis” vis tik savo šansą išnaudojo. Po standartinės situacijos be priežiūros paliktas dar vienas buvęs “Trakų” žaidėjas Mantas Makutunovičius iš kelių metrų pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Po šių lygiųjų “Trakai B” pirmoje lygoje su dešimčia taškų pakilo į šeštą turnyro lentelės vietą.