“Trakai” – “Atlantas”. Apžvalga

Per paskutiniąsias trejas rungtynes vos du taškus iškovojęs “Trakų” klubas trečiadienio vakare sostinėje priims Klaipėdos “Atlanto” ekipą, kuri turnyro lentelėje yra trečia. Priminsime, kad pirmasis tarpusavio susitikimas Klaipėdoje baigėsi lygiosiomis 1:1.

 

Data: 2017 m. gegužės 10 d. 20.00 val.

Vieta: LFF stadionas, Vilnius

Bilietai: http://www.tiketa.lt/LT/traku_futbolo_klubo_triju_varzybu_a_lygoje_bilietas_16672

 

Dešimtas turas

Prieš savaitę vykęs dešimtasis A lygos turas į “Trakų” kiemą atnešė dar vieną negatyvą. Komanda patyrė nesėkmę prieš “Utenį”, kuris su tais pačiais “Trakais” turnyro lentelėje susilygino taškais.

Tąsyk trakiškiai nuo dvikovos pradžios turėjo iniciatyvą ir nors nežaidė ypač gerai, vis tiek jų žaidimas buvo geresnis, o “Utenis”, išskyrus tą kontrataką dvikovos pabaigoje, taip ir nesukūrė nei vienos pavojingesnės progos.

“Atlantas” paskutinėse rungtynėse po Andrejaus Paniukovo įvarčio antrajame kėlinyje išlygino rezultatą bei kovą su “Sūduvą” baigė lygiosiomis 1:1. Nepaisant to, kad rungtynės buvo žaidžiamos Klaipėdoje, kiek arčiau pergalės buvo “Sūduvos” ekipa.

Pirmasis ratas

Prieš du mėnesius Klaipėdoje susitikę “Atlanto” ir “Trakų” klubai sprendė panašius uždavinius, kaip ir dabar. “Trakai”, nors ir nebuvo patekę į žaidybinę duobę, vis tik sprendė uždavinius, kaip pradėti mušti įvarčius, “Atlantas” – kaip išnaudoti Andrejų Paniukovą, kuris savo pastangomis gali nulemti rungtynių baigtį.

A.Paniukovas tose rungtynėse pelnė savo vieną iš dešimties sezono įvarčių, tačiau ne jis buvo tos dvikovos herojus. Visiškai besibaigiant dvikovai savo pirmąjį įvartį pelnė Maksimas Maksimovas, kuriam tai buvo debiutinės rungtynės. Be to, pirmos rungtynės žaidžiant prieš komandą, kurioje pats dar ne taip seniai žaidė.

Prisimenant tas rungtynes, tai galima konstatuoti, kad lygiosios dėsningas rezultatas, nepaisant to, kad skirtingomis atkarpomis geriau žaidė tai vieni, tai kiti.

Tarpusavyje

9-4-4. Per septyniolika tarpusavio rungtynių “Trakai” laimėjo devynis kartus. Kiek daugiau nei pusė rungtynių baigėsi riterių pergale. Dar įspūdingesnis skaičius, jei žiūrėtumėm tik į tas dvikovas, kurios vyko Vilniuje.

Per šešis čempionatų susitikimus Lietuvos sostinėje “Trakai” iškovojo net penkias pergales, kartą sužaidė nulinėmis lygiosiomis, įmušė net 15 įvarčių ir praleido tik 1.

Akistata

Arūnas Klimavičius prieš Andrejų Paniukovą. “Trakų” veteranui kartu su komandos draugais šiandien vėl tenka misija – apsiginti nuo rezultatyviausio lygos futbolininko. Nors Maksimas Maksimovas paneigė mintį, kad “Atlantas” – vieno žaidėjo komanda, tačiau akivaizdu, kad jo įtaka žaidimui yra milžiniška.

Orų prognozė

Rungtynių metu sinoptikai prognozuoja 5 laipsnių šilumą, 2 metrų per sekundę Vakarų vėją debesuotą be kritulių vakarą.

Share Button