„Sūduva“ – „Trakai“. Tikroji kova dėl sidabro

Taip jau gavosi, kad dėl puikių Marijampolės „Sūduvos“ ir „Trakų“ rezultatų Europoje bei burtų, suvedusių šias komandas į LFF taurės ketvirtfinalį, praėjusio sezono A lygos prizininkai per mažiau nei tris savaites sukurs savotišką trilogiją.

Pirmoji dalis „Trakams“ baigėsi, švelniai tariant, ne kaip – patirta nesėkmė užbaigė „Sūduvos“ kelionę taurės link. Antroji laukia šį trečiadienį (18.00 val.) Marijampolėje, trečioji – šį šeštadienį (20.00 val.) Vilniuje.

Data: 2017 m. rugsėjo 13 d. 18:00 val.

Vieta: ARVI aikštynas, Marijampolė

 

Šiandien

Po minėto pralaimėjimo Marijampolės „Sūduvai“, „Trakai“ keturias dienas poilsiavo, vėliau susinko į klubo šventę, kur žaidė draugiškas rungtynes su B komanda. Be to, jau žinote, kad per tą laiką klubą savo valia paliko Maksimas Maksimovas. Kai kurie futbolininkai išsilaižė žaizdas, kai kurie grįžo iš rinktinės ir tuomet buvo dedamos pastangos į šių rungtynių pasiruošimą.

„Sūduva“, savo ruožtu, ilsėjosi net septynias dienas. Vėliau penkias ruošėsi LFF taurės pusfinaliui su Vilniaus „Žalgiriu“ bei skaudžiai tą pusfinalį pralaimėjo. Verta pažymėti po 120 minučių pastangų bei psichologiškai išsunkusios baudinių serijos.

Paskutinis turas

Paskutines čempionato rungtynes „Trakai“ žaidė dar rugpjūčio 22 dieną, kai namie pakankamai lengvai nugalėjo Klaipėdos „Atlantą“. Nepaisant to, kad tąsyk riteriai nekūrė daug progų, tačiau klaipėdiečiai per visas rungtynes nesukūrė nei vieno epizodo, kurį būtų galima pavadinti šimtaprocentine proga.

„Sūduva“ savo paskutines rungtynes žaidė dar seniau. Rugpjūčio 9 dieną ji LFF stadione rungtynių pabaigoje išplėšė lygiąsias su Vilniaus „Žalgiriu“.

Tarpusavyje

11-3-5. Kovoje su marijampoliečiais „Trakai“ dar turi pakankamai didelę persvarą. Jei atmestumėm taurės rungtynes, tą persvarą pavyko padidinti ir šiais metais. Pirmoji dvikova Marijampolėje baigėsi lygiosiomis 1:1, o antrajame rate pergalę 2:0 šventė puikias rungtynes sužaidę „Trakai“.

Akistata

Vaidotas Šilėnas prieš Andro Švrljugą. „Trakų“ krašto saugas po ilgos pertraukos buvo pakviestas į nacionalinę rinktinę, savo ruožtu, A.Švrljuga atostogas leido tėvynėje. Buvę komandos draugai dažnai susikauna akis į akį. Galime neabejoti, kad ir šįsyk jų akistata bus karšta.

Klausimas

Kokią taktiką rinksis treneriai? Tiek Olegas Vasilenka, tiek Vladimiras Čeburinas šį sezoną su savo komandomis gerų rezultatų pasiekia tik dėl nuolat sėkmingai pasirinktos taktikos.

Orų prognozė

Rungtynių metu sinoptikai prognozuoja 16 laipsnių šilumą, visiškai nevėjuotą, debesuotą su nedideliais krituliais vakarą.

Share Button