Sezono starte – sunki riterių pergalė

Naujojo A lygos sezono starte vicečempionai „Trakų“ futbolininkai po sunkios kovos 1:0 nugalėjo Kauno „Stumbrą“ bei mažiausiai vienai dienai įsitaisė turnyrinės lentelės viršuje. Vienintelį rungtynių įvartį antrojo kėlinio pradžioje įmušė Alma Wakili.

Lyginant su supertaurės rungtynėmis, riterių vyriausiasis treneris Olegas Vasilenka pakeitė du žaidėjus. Michailo Šiška ir Deividas Česnauskis liko ant atsarginių suolo, o jų vietas aikštėje užėmė Aleksandras Byčenokas ir Valdemaras Borovskis.

Dvikova prasidėjo aukšta sparta, tačiau įpusėjus kėliniui žaidimas gerokai sulėtėjo. Trakiškių žaidime netrūko chaoso, netrūko netikslių perdavimų, tačiau komanda vis tiek buvo pranašesnė už „Stumbrą“ bei keliose atkarpose surengė visai neblogų spurtų, kurie virsdavo bent jau pusprogėmis prie kauniečių vartų.

„Trakų“ pusėje išsiskyrė dešinysis kraštas, kuriame visu gražumu spindėjo puikią formą demonstruojantys Arūnas Klimavičius ir V.Borovskis. Kėliniui artėjant į pabaigą, savo gerąsias savybes pademonstravo ir Jurijus Mamajevas bei Aleksandras Byčenokas.

Lyginant su supertaurės rungtynėmis, trakiškiai gynėsi nebe taip kibiai, kauniečiams per dažnai leido priimti kamuolį bei nesugebėjo sustabdyti pastarųjų kontratakų. Jų nebuvo labai daug, tačiau tais atvejais riteriai gynyboje turėdavo kaip reikiant pasistengti.

Iškart po pertraukos O.Vasilenka ėmėsi pakitimų. Vietoje Justino Januševskio į aikštę buvo mestas naujokas Pedro Barrios, kuris iškart sustiprino žaidimą aikštės viduryje. Sužaidus maždaug dešimt minučių Alma Wakili parašiutu įskraidino kamuolį į kauniečių vartus. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo vienintelis rungtynių įvartis.

Nuo tos akimirkos beveik pusvalandį „Trakai“ visiškai valdė situaciją aikštėje, tačiau per paskutiniąsias dešimt minučių visas pastangas dėjęs „Stumbras“ net kelis kartus turėjo galimybę atstatyti pusiausvyrą.

Reziumuojant, riteriams dar yra kur tobulėti, o tokiose rungtynėse svarbiausia – trys iškovoti taškai.