Sėkmingai besigynęs „Stumbras“ paliko „Trakus“ vos su tašku

Trečiojo A lygos rato starte Kaune „Trakai“ lygiosiomis 0:0 sužaidė su „Stumbru“ bei ne tik kad nepasinaudojo galimybe pakilti į antrąją turnyro lentelės vietą, tačiau ir lieka nei vienos pergalės išvykoje neiškovojusia komanda.

Lyginant su paskutinėmis A lygos rungtynėmis, „Trakų“ vyriausiasis treneris Olegas Vasilenka atliko vieną keitimą. Privalomą. Vietoje diskvalifikuoto Justino Januševskio į aikštę žengė Pavelas Krukas.

Nuo pat pirmųjų minučių „Trakų“ persvara aikštėje nekėlė abejonių. Žaidimas vyko vienoje pusėje, o „Stumbras“ kantriai laukė. Ir taip pusę kėlinio. Tada kauniečiai įsidrąsino, patys pradėjo žaisti, o riterių veiksmuose atsirado skubėjimas ir begalinės klaidos.

Tiesa, grįžtant į tą pirmojo kėlinio pirmą pusę. Nepaisant didžiulės žaidybinės persvaros, itin pavojingų epizodų prie „Stumbro“ vartų praktiškai nebuvo sukurta.

Priešpaskutinę pirmojo kėlinio minutę aikštę šlubčiodamas paliko Aleksandras Byčenokas, kurio vietą užėmė Michailo Šyška. Atrodė, kad šis keitimas kažkiek pakeis „Trakų“ žaidimą. Deja, nepakeitė.

Po pertraukos į aikštę buvo mestas Jurijus Mamajevas, dar vėliau Svajūnas Čyžas, tačiau ir toliau aikštėje vyko chaotiškas futbolas. Klaidų skaičius, lyginant su pirmuoju kėliniu, dar labiau išaugo. O klydo praktiškai visi.

Per paskutines 15 – 20 minučių „Trakai“ nusprendė šturmuoti varžovų vartus, tačiau ir vėl tas šturmas negarantavo sėkmės. Buvo atlikti keli neblogi smūgiai iš už baudos aikštelės ribų, tačiau norint prisiminti itin pavojingas progas, ilgai galvoti nereikia.

Riteriams iki kitos savaitės dvikovos reikia atsakyti į klausimą, kodėl eilinį kartą nepavyksta pralaužti silpnesnės komandos masyvios gynybos? Kitą savaitę laukia „Utenis“.