Po pertraukos išsibudinę „Trakai“ nutraukė „Žalgirio“ pergalių seriją

Dukart šalies vicečempionai „Trakų“ futbolininkai lygiosiomis 1:1 baigė susitikimą su lyderiaujančiu Vilniaus „Žalgiriu“ bei turnyre kol kas lieka ketvirti. Riteriams įvartį pelnė Oscaras Dorley.

Lyginant su praėjusios savaitės rungtynėmis, „Trakų“ vienuoliktuke atliktas vienas keitimas – po diskvalifikacijos grįžęs Modestas Vorobjovas pakeitė Deividą Česnauskį. Tiesa, pastarasis į aikštę žengė dar pirmajame kėlinyje.

Rungtynes trakiškiai pradėjo kiek aktyviau, tačiau tas aktyvumas labai greitai užgeso. „Žalgiris“ perėmė iniciatyvą į savo rankas, o jų dirigentu buvo puikias rungtynes sužaidęs Mantas Kuklys. Pastarasis per pirmąją rungtynių pusę ne tik pelnė įvartį, tačiau dar su sykius sukirto kamuolį į skersinį.

Savųjų galimybių, tiesa, turėjo ir „Trakai“. Abiem atvejais sėkmingas Vaidoto Šilėno žaidimas kairiajame krašte sukūrė progas iš pradžių Aleksandrui Byčenokui, o vėliau ir Almai Wakili.

Jau įprasta, kad „Žalgiris“ antrąjį kėlinį žaidžia prasčiau, o „Trakai“ po pertraukos kaip tik prideda. Daug laukti išlyginamojo įvarčio nereikėjo – D.Česnauskio siųstą kamuolį „Žalgirio“ vartų link „uždarė“ O.Dorley. Nuo tos akimirkos  prasidėjo abiejų komandų demonstruojamas puikus futbolas, kuriame lygiosios netenkino nei vienų, nei kitų.

Ši dvikova, skirtingai nei pirmosios dvejos šiame sezone, išsiskyrė tuo, kad joje buvo sukurta aibė progų ir abi komandos turi pagrįstų pretenzijų dėl prarastų dviejų taškų.

Arčiausiai antrojo įvarčio buvo V.Šilėnas, kuriam nuostabiai kamuolį parideno O.Dorley. V.Šilėnas sėkmingai išlaukė, tačiau kamuolį sukirto tiesiai į varžovą. Dar vieną puikią galimybę turėjo ir Arūnas Klimavičius, kuris atsidūręs priešininkų baudos aikštelėje kiek nesėkmingai pasimetė kamuolį į priekį, o po to smūgiavo tiesiai į „Žalgirio“ vartininką. Verta pažymėti, kad žalgiriečiams savųjų šansų taip pat netrūko.

Sužaidus 90+4 minutes rungtynių arbitras Robertas Valikonis paskelbė dvikovos pabaigą. Pabaigą, kurios nelaukė niekas. Atrodė, kad abiejų ekipų futbolininkai dėl pergalės nusiteikę pakovoti dar mažų mažiausiai pusvalandį.

Reziumuojant „Trakų“ žaidimą, praėjusią savaitę prasidėjusi komandos reinkarnacija ir toliau žymi teigiamus ženklus. Pagaliau riteriai tapo tokie, kokie negalėjo tapti per pirmuosius dešimt turų. Kitame ture laukia į sostinės LFF stadioną atvyksta „Kauno Žalgiris“.

Share Button