Paaiškėjo penki galimi „Trakų“ varžovai UEFA Europos lygos atrankoje

Jau šiandien 14:00 valandą Lietuvos laiku Nione (Šveicarija) bus traukiami UEFA Europos lygos pirmojo atrankos turnyro etapo burtai, kuriuose dalyvaus ir Lietuvos vicečempionai „Trakai“

Iki burtų likus dar kelioms valandoms, UEFA jau suskirstė komandas į 10 grupių, kuriose yra po penkias skirstytas ir neskirstytas komandas.

„Riteriai“ atsidūrė aštuntosios grupės neskirstytųjų krepšelyje, o tai reiškia, kad realiausiais klubo varžovais tapo Gardabairo „Stjarnan“ (Islandija), Perto „St. Johnstone“ (Škotija), Liublianos „Olimpija“ (Slovėnija) , Minsko „Dinamo“ (Baltarusija) ir Belfasto „Crusaders“ (Šiaurės Airija).

2014-ujų metų Islandijos čempionas „Stjarnar“ Europiniuose turnyruose yra sukaupęs nemažą patirtį – tame pačiame sezone UEFA Čempionų lygos atrankos turnyre „Stjarna“ įveikė net 3 etapus, o galiausiai turėjo pripažinti Milano „Inter“ pranašumą, o 2015-2016-ujų metų sezone jau antrajame etape nusileido Glazgo „Celtic“ komandai.

Ketvirtą vietą Škotijos „Premiership“ pirmenybėse iškovojęs „St.Johnstone“ klubas UEFA turnyrų atrankoje dalyvauja po metų pertraukos. 2015/2016 metų sezone ši ekipa iš UEFA Europos lygos atrankos turnyro iškrito jau pirmajame etape, kai pralaimėjo „Alashkert“ klubui iš Armėnijos.

Praėjusiais metais Slovėnijoje triumfavęs „Olimpija“ klubas UEFA Čempionų lygos atrankos antrajame etape pralaimėjo Slovakijos klubui „Trenčin“ ir baigė savo pasirodymą, o šiemet sugebėjo užimti tik trečią vietą savo šalies pirmenybėse.

Geriausiai Lietuvos futbolo sirgaliams ir pačiam „Trakų“ klubui yra pažįstamas kaimyninės Baltarusijos klubas Minsko „Dinamo“, kuriame savo karjeros metu yra rungtyniavę ir Aleksandras Byčenokas, ir Pavelas Krukas. Beje, su buvusio „riterio“ Artiomo Gurenkos tėvo treniruojama komanda  „Trakai“ jėgas išbandė visai neseniai. Birželio 9 dieną šios ekipos susitiko kontrolinėse rungtynėse, o jos baigėsi lygiosiomis 1:1.

Belfasto „Crusaders“ klubas šiemet Šiaurės Airijos pirmenybėse liko antras ir vos dviem taškais atsiliko nuo pirmoje vietoje likusio „Linfield“ klubo. Įdomu tai, kad praėjusiame sezone būtent „Crusaders“ iškovojo Šiaurės Airijos čempionų titulą ir dalyvavo UEFA Čempionų lygos atrankos turnyre. Tiesa, ten jau antrajame etape šiai ekipai teko pripažinti Kopenhagos „Kobenhavn“ klubo pranašumą, o bendras dviejų rungtynių rezultatas buvo 0:9.

Share Button