Trakai-B

Treneris Gintaras Rimkus

Tautybė
ltu Lithuania
Gimimo data
1968-11-30

Kinezeterapeutas Gerda Eidinzonaitė

Tautybė
ltu Lithuania
Gimimo data
1994-09-14

Kinezeterapeutas Sergej Breznev

Tautybė
ltu Lithuania
Gimimo data
1963-03-25

Kinezeterapeutas Saulius Bičkauskas

Tautybė
ltu Lithuania
Gimimo data
1973-06-25

I Lyga 2017

#KlubasŽPLPr+-+/-T
1Banga22135439221744
2Palanga21134442251743
3DFK Dainava23126547232442
4Džiugas22117442261640
5Koralas23124739281140
6Nevėžis23116632211139
7Vilniaus Vytis21106533211236
8Pakruojis239683335-233
9Panevėžys227783030028
10Stumbras B2376103026427
11Šilutė2376103341-827
12Trakai-22263132436-1221
13Tauras2043132441-1715
14Žalgiris B2042142439-1514
15Utenis B2231181876-5810

Rezultatai

0 - 4
Trakų miesto stadionas

Trakai-B - Džiugas

2 - 0
Kėdainių miesto stadionas

Nevėžis - Trakai-B

1 - 0
LFF stadionas

Vilniaus Vytis - Trakai-B

1 - 1
Trakų miesto stadionas

Trakai-B - „Koralas“ Klaipėda

5 - 0
Trakų miesto stadionas

Trakai-B - Žalgiris B

1 - 0
Šilutės miesto stadionas

Šilutė - Trakai-B

2 - 1
Alytaus miesto stadionas

DFK Dainava - Trakai-B

1 - 1
Trakų miesto stadionas

Trakai-B - Banga

1 - 3
Trakų miesto stadionas

Trakai-B - Palanga

4 - 3
„Utenio“ stadionas

„Utenis B“ Utena - Trakai-B

2 - 1
Trakų miesto stadionas

Trakai-B - „Stumbras B“ Kaunas

1 - 2
Trakų miesto stadionas

Trakai-B - Panevėžys

1 - 2
Pakruojo miesto stadionas

Pakruojis - Trakai-B

1 - 2
Pakruojo miesto stadionas

Pakruojis - Trakai-B

3 - 0

„Tauras“ Tauragė - Trakai-B

1 - 0
Telšių centrinis miesto stadionas

Džiugas - Trakai-B

0 - 2
LFF stadionas

Trakai-B - Nevėžis

1 - 1
LFF stadionas

Trakai-B - Vilniaus Vytis

0 - 1
Klaipėdos d.d. stadionas

„Koralas“ Klaipėda - Trakai-B

1 - 2
LFF stadionas

Žalgiris B - Trakai-B

2 - 0
LFF stadionas

Trakai-B - Šilutė

1 - 3
LFF stadionas

Trakai-B - DFK Dainava

2 - 0
Gargždų miesto stadionas

Banga - Trakai-B

0 - 6
„Arvi“ arena (maniežas)

Trakai B - FK Liepaja

1 - 4
Trakų miesto stadionas

Trakai-B — Vilniaus Vytis

1 - 4
Trakų miesto stadionas

Trakai-B — Panevėžys

6 - 2
Trakų miesto stadionas

Trakai-B — Kražantė

0 - 0
Trakų miesto stadionas

Trakai-B — Nevėžis

0 - 2
LFF stadionas

Žalgiris B — Trakai-B

0 - 1
Trakų miesto stadionas

Trakai-B — Banga

3 - 2
Radviliškio miesto stadionas

Lokomotyvas — Trakai-B

0 - 6
Trakų miesto stadionas

Trakai-B — Palanga

4 - 2

Hegelmann Litauen — Trakai-B

1 - 5
NFA stadionas

Kaunas — Trakai-B

5 - 2
Kazlų Rūdos miesto stadionas

Šilas — Trakai-B

1 - 2
Trakų miesto stadionas

Trakai-B — DFK Dainava

2 - 1
Kretingos miesto stadionas

Minija — Trakai-B

1 - 3
Šilutės miesto stadionas

Šilutė — Trakai-B

1 - 2
Trakų miesto stadionas

Trakai-B — Džiugas

2 - 0
LFF stadionas

Vilniaus Vytis — Trakai-B

2 - 1
Panevėžio FA stadionas

Panevėžys — Trakai-B

0 - 2
Kelmės miesto stadionas

Kražantė — Trakai-B

2 - 2
Kėdainių miesto stadionas

Nevėžis — Trakai-B

2 - 2
Trakų miesto stadionas

Trakai-B — Žalgiris B

2 - 1
Gargždų miesto stadionas

Banga — Trakai-B

3 - 0
Trakų miesto stadionas

Trakai-B — Lokomotyvas

4 - 0
Palangos stadionas

Palanga — Trakai-B

2 - 0
LFF stadionas

Trakai-B — Hegelmann Litauen

0 - 1
LFF stadionas

Trakai-B — Kaunas

1 - 3
LFF stadionas

Trakai-B — Šilas

0 - 1
Alytaus d.d. stadionas

DFK Dainava — Trakai-B

0 - 1
LFF stadionas

Trakai-B — Minija

2 - 0
LFF stadionas

Trakai-B — Šilutė

3 - 0
Telšių d.d. stadionas

Džiugas — Trakai-B

1 - 1
"Sportimos" maniežas

Trakai-2 — Taip